Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Különbség teleszkópok között,...

Különbség teleszkópok között, felül van rugó / nincs, mi a különbség hatékonyságban?

Figyelt kérdés
Láttam már tobbféle teleszkópot. Van olyanahol a becsúszók tetején a külső részen rugó van, amit általában gumival takarnak a külvilág elől, és van olyan, a gyakoribb eset, amikor a becsúszók tisztán látszanak, és nincs rajtuk rugó. A kérdés erre vonatkozik,hogy érzésbe és műödésben mi a különbség? Köszönöm a válaszkot előre is
2013. ápr. 6. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Még csak egy ilyen bringát láttam, de szerintem ez csak kialakításbeli különbség: a rugót nem belül, hanem a teleszkóp külső részén helyezik el. Ez a kialakítás azt hiszem csak kisebb rugóúttal rendelkező teleszkópoknál van, de nem igazán jellemző. A gumiborítás alatt meg nem feltétlenül van rugó is, sőt.
2013. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyébként ilyesmire gondoltam:

[link]

2013. ápr. 6. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!