Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Dirt biciklit rakok, de...

Dirt biciklit rakok, de erdőben is használnám,40 körül biztos mennék, nagy baj lenne ha nem lenne elsőfékem, hanem csak hátul lenne egy hayes mx4 203-as tárcsával?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

elso fek a fofek! motoroknal is, autoknal is


(gondold at!)

2013. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de amugy dirt bicajokra sokan féket sem tesznek, nemhogy elsőt, am te biztos nem tudod mi az a dirt.

Én is csak azért ragaszkodok hozzá mert használnám sokat erdőbe is.

2013. ápr. 6. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
a te életed, azt teszel vele amit akarsz, csak mást ne ölj meg.
2013. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Negyvennel egy lejtős avaros/kavicsos talajon hátsó fékkel 10m alatt sem állsz meg. Dirt biciklivel szerintem nem szoktak gyorsan menni, de mint írtad szeretnél -> készítsd fel rá mert a gerincműtét drágább mint egy tárcsafék.
2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.: Valóban nem, de mivel nagyrészt nem csak pályán használnám, hanem meredek erdős szakaszokon is mennék.

Én is nagyon ragaszkodok az első fékhez, kösz mindenkinek a megerősítést, kivéve a 3-adiknak a hülyeségét.

2013. ápr. 7. 14:45
 6/7 anonim válasza:
Sőtt! Hátsó nélkül! Úgy az igazi!
2014. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első fék a legfontosabb. Hátul minél inkább fékezel, annál jobba csökken a fékerő. Elöl pont fordítva van.
2014. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!