Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A mountain bikeommal nem...

A mountain bikeommal nem tudok elengedett kormánnyal tekerni egyenesen, mert egyből eltekeredik a kormány egy másik irányba olyan szinten hogy majdnem felborulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj...

én anno füvön tanultam meg, ott nem esel olyan nagyot, mint a betonon, meg némileg nehezebb is.

2013. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítsd egyenesre a stucnit
2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincs tul sok egyensuly erzeked es valoszinuleg meg rosszul is ulsz a bringan. Az is lehet, hogy tekeres kozben billegsz mint szarka a dögön.


Gyakorolj, tanulj a hibaidbol es gyakorolj tovabb. Egyszer majd csak osszejon.


Amugy pedig egyaltalan nem vagany elengedett kormannyal biciklizni ... inkabb ciki :) En jokat rohogok az ilyen majomparadekon, akik ontelt arcal es elengedett kormannyal idetlenkednek. Amugy sem nagy cucc. Egyaltalan.

2013. ápr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg a KRESZ szerint közúton tilos is. Egyébként lehet, hogy csak húzni kellene kicsit a kormányon. Ha felelmeled a bringa elejét és megrázod, akkor nem lötyög a kormány és a villa?
2013. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nullakezezni nagyon alap dolog, aki uealja a biciklit amin ül, az tud nullakezezni... még, hogy ciki... semmi ciki nincs benne, ha van egyensúly érzéked, és uralod a biciklidet... egy 50-100 km-s edzésen megnézném azt az embert, aki cikinek tartja a nullakezezést...
2013. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ciki? Én nem azért engedem el h menő legyek, csak mondjuk nem kell megállni ha inni akarok, vagy jó kicsit pihentetni a kezem, hátam. Most te kérdező meg akarod tanulni vagy a bicajodon keresed a hibát? Nekem volt, hogy oldalra húzott nullakéznél akkor a kerékkel volt baj, 8as volt benne. Ha meg meg akarsz tanulni akkor gyakorolj, rá fogsz lrezni hidd el.
2013. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szvsz itt az utánfutással van a baj. mégpedig túl kicsi. ha az utánfutás túl kicsi, akkor agresszívabb az irányítás. ha meg túl nagy, akkor lomhäbb az irányítás és könnyű kéz nélkül menni. én nem hülyeségekket beszélek, hogy gyakorol és gyakorolj... tapasztalatból mondom amit mondok. régi bringám villája kisebb volt és nehezen tudtam nullakezezni. mikor lecseréltem a villát egy hosszabbra, meglepődve vettem észre hogy amellett hogy megemelkedett a bringa eleje,
2013. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(sry csak a teló nem engedett több karaktert)

szóval a villacsere után lomhább lett az irányítás és nullakezezni is könnyebb volt. ha van lehetőség rá, tegyél be egy hosszabb villát, hogy kipróbáld. esetleg tehetsz olyat is aminek a szára előrébb van hajlítva(ez teleszkóp nélküli)

2013. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!