Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy tanuljak meg biciklizni?

Hogy tanuljak meg biciklizni?

Figyelt kérdés

Nem tudok biciklizni, budapesti vagyok. Viszont nem akarnék kimenni a Városligetbe vagy mondjuk a Margitszigetre, mert félek attól, hogy mindenki engem fog nézni és rajtam fog röhögni, "hogy de ciki, nem tud még biciklizni és most tanul". Tudom ciki, de ez mennyire probléma? Nincs valahol valami olyan terep, ahol nem jár egy árva lélek sem mondjuk?

17/F


2013. ápr. 27. 14:33
 1/7 anonim válasza:
50%

a városi formádat :D


sipirc ki falura :D:D

2013. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

próbálkozz sötétben. :)

Csak egy tanács, ha megállsz, akkor tedd le a lábad, különben eldőlsz. :P

2013. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne akkor menj ki a parkokba, terekre, terepekre, amikor masok a gyerekeikkel jatszoznak, vagy a nagypapi-nagymami egeszsegugyi setat tesz, avagy a kutyasok setaltatjak az ebeiket. De ez csak jotanacs ... eppen eleg lesz a kezdeti benazasodra odafigyelni, nem, hogy meg a kigurulo labda utan szalado gyerekre es kutyara is oda kelljen figyelned.

Amugy pedig emlekezz csak vissza: a jaras megtanulasa is esessel kezdodott ... mindenki benazik az elejen, akar gyerek, vagy mar kamasz mint te. Tanulni sosem ciki es ugyancsak sosem keso. Inkabb tisztelendo ha valaki erot vesz magan es elkezd sportolni, mint nevetseges lenne. Hamar ra fogsz erezni a mozgasra es utana mar nem lesznek ilyen aggalyaid.

2013. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mind a három választ felpontoztam.

Harmadik: köszönöm a válaszodat, de attól tartok, hogy sokan nem így gondolkodnak. :s De igyekszem, remélem hamar erőt veszek magamon, aztán kimegyek gyakorolni.

2013. ápr. 27. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: gondoltam rá, csakhogy faluban, ahol tényleg mindenki biciklizik és mindenki ismer mindenkit, na ott tényleg mindenki rajtam röhögne. :D úgyhogy ha gyakorlok, csakis városban, ott talán az idegenek jobban leszarják, hogy mit csinál a másik idegen.

Második: Sötétben persze, kevesebben vannak olyankor..igaz akik vannak, sokszor szeretnek bűnözni, na mindegy.

Lábamat meg nyilván kiteszem, nem vagyok az a bátor fajta, úgyhogy legkisebb vész esetén is ki fogom rakni. :D

2013. ápr. 27. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapszabály: sz*rj le mindenkit. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért nem tudsz biciklizni, és a világon semmit sem számít, mit gondolnak.

Én 140 kiló voltam a 170 centimhez, amikor elkezdtem Pesten bringázni, mit gondolsz, megnéztek az emberek? Tettem rájuk.

Ha kínosan érzed magad, gondolj arra, milyen lesz a jövőben, amikor már magabiztosan fogsz tekerni. Nem tudom, mik a céljaid a bringázással (közlekedés, sport, triál, bárakármi), de azokra koncentrálj, ne a nézőkre.

Azzal, hogy egyáltalán próbálsz megtanulni bringázni, már többet teszel magadért, mint a szájtátiak nagy része.

2013. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Sokan úszni sem tudnak és felnőtt fejjel kezdik el, mégsem láttam még senkit kezdő úszókon röhögni.

A Városliget meg a Margitsziget pont ideális terep, szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy mit csinálsz. Aki meg ezen röhög, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2013. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!