Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tanuljak meg biciklizni?

Hogyan tanuljak meg biciklizni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy hogyha biciklizem akkor formásabbak lesznek a lábaim.Sokan tanítottak már,de még mindig nem tudok.

2012. nov. 7. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy "kislány"?

gondolom akkor motorozni sem tudsz

ugyan ugy fog menni mint a kisgyereknél

térdvédő könyökvédő s ha lehet ne farmerba kezdj próbálkozni drága mulattság

:)

2012. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kedves kérdező?

nem szégyen én ismerek olyan csajt aki 17 éves és nem tud kerékpározni :)

2012. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.:)
2012. nov. 7. 16:57
 4/17 kovpet ***** válasza:
Szobabicajon sem tudsz? :)
2012. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs olyanom és tuti,hogy drága.
2012. nov. 7. 17:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Kezd egy olyan bicajjal, amiről leér a lábad, a nyerget vedd alacsonyra. A farmer és a bukósisak jó ötlet. Menj egy elhagyatott aszfaltos helyre, és a lábaddal lökd magad, majd próbálj egyensúlyozni. Egyre jobban fog menni, és ha már elég biztosan haladsz, tekerj párat.
2012. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kovpet ***** válasza:

Olcsóbb, mint egy rendes bicaj és így télen azzal amúgy is óvatosan kell, mert lefagysz róla. Használtan pár ezer forintért kapható. Sokan megveszik, de nem használják, így szabadulni akarnak tőle :)


Megtanulni bicajozni meg persze ettől függetlenül is érdemes, csak szerintem tavasszal kezdd, ne most. Simán felülsz és mész. Térd- és könyökvédő meg sisak persze nem árt, mert az elején nagyobb eséllyel esel el.

2012. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Látszik ,hogy ki biciklizik valóban és ki csak úgy írogat ide....


Ha megfelelő öltözéked van (lásd kesztyű,sál stb) nem fagysz le egyáltalán a bicajról. Sőt ahogy tekersz egyre jobban átmelegszel(néha még folyik is az ember hátán a víz),én télen különösen szeretek bicajjal járni,mert sokkal szarabb kiszállni a fűtött kocsiból a hidegbe,akkor aztán tényleg belefagy az emberbe a szar is,így meg simán átmelegszik az ember és nem fázik.Szóval ezen mindig röhögök,hogy mondják "nem fázol télen biciklizni?" / Ha az ujjaid ,füled ,torkod megfelelően véded ,akkor egyáltalán nem fázol,szal akár télen is neki kezdhetsz a tanulásnak,nem kell ahhoz tavasz:) . Bocs az offért de már feljebb leírták miket érdemes csinálni,nem leszek papagáj.

2012. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:

Lóerő: a stílus maga az ember...


Örülök, hogy te nem fázol megfelelő öltözékben, de egyrészt most egy 13 éves lányról van szó, aki drágáll egy szobabicajt. Szerinted rendesen beöltözik majd?

Másrészt én akármit is veszek fel, hidegben nem esik jól a tekerés. Mondjuk -5-10 alatt. Ha van ötleted ennek a megoldására, akkor azt (normális stílusban előadva) szívesen meghallgatom.

2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, kesztyű, sapka, sál, 30 km/h-val elég nagy a huzat. Nem jó télen biciklizni.
2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!