Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a minőségi rangsor az...

Mi a minőségi rangsor az alábbi kerékpár márkák között? Gepida, Merida, Capriolo, Hauser, Magellan, Kellys, Giant, Cube, Schwinn?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Értelmetlen a kérdés. Minden gyártónak számos modellje van.
2013. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de az mégse kérdés, hogy pl ha mercedes-suzuki összevetést kéne tennünk melyik a jobb gyártó. pedig kismillió modelljük van.
2013. máj. 2. 19:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Suzuki és Mercedes között nincs igazán átfedés. Ezek a bicikligyártók (bár nem mindegyiket ismerem) viszont nagyon hasonlók: Gepida, Hauser, Schwinn-Csepel... Ezek mind 50e körül indulnak, és mennek felfelé. Ha be tudnád lőni, hogy mégis milyen biciklit szeretnél, és kb. mennyit szeretnél rászánni, akkor talán lehetne valamit mondani.
2013. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazából az érdekelne hogy a Capriolo mint gyártó mennyire játszik egy ligában a Merida-Kellys márkákkal.
2013. máj. 2. 19:28
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Semennyire...a Capriolo egy szerb szutyokmarka...

Ugyanolyan szinten van mint a bolgár sprint, vagy a magyar koliken.....

Van egy jo design egy olaszos nevvel, es minden xart el ,lehet adni:D

2013. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Merida, Cube, Kelly's és Giant jobbak ezek közül. Persze a többi se rossz, bár épp a Caprioloról nem sokat tudok.
2013. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Merida, Giant ugye taivani cég, a Cube német, a Kellys (ki hinné a nevéből???) szlovák, a Hauser és Magellán pedig magyar... Az biztos, hogy a Meridának és a Cube-nak nagyon jól összerakott gépeik vannak, és jól válogatják ki az összepasszoló alkatrészeket, én őket tenném az élre. Van egy Magellán bringám, ár/érték arányban elég jó, meg vagyok elégedve vele, de az előbbi kettő színvonalát (pl. összeszerelés) nem éri el... Többiről nem tudok nyilatkozni.
2013. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pedig annyira szeretnék olvasni szakértői szemmel készült review-ot a capriolo-ról mint gyártóról (úgy általában) mert ami nekem van capriolo modell, arról a testbike-on annyira jókat írtak, hogy néha azt hiszem fizetett hozzászólók vannak ott.
2013. máj. 15. 08:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a maga lovát dicséri. Mindenki vágyik a megerősítésre, hogy igen, jól döntött.
2013. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

attól függ mi a szempont ha ár -érték arány, akkor az "igazi" márkák sehol sincsenek, akkor a nyerők a hauser, gepida, alpina (ami kellys), neuzer és tsai.

és most hogy a capriolo után egy kellys-t használok, be kell lássam (amit persze előre tudtam) azért kerülhetett ez a kellys annyiba amennyibe mert rajta díszeleg a logo.

nem másért.

mindenesetre a capriolo dupla annyi használati idő után kevesebbet volt szervizben mint a kellys.

és most is gond van: tegnap zökkentem egyet a járdaszegélyről (marha nagy zökkenés volt, vagy 15 cm magasról) azóta úgy kerreg a lánc és fogaskerék mint egy traktor.

hát ha ennyitől szerviz kell, akkor.. inkább nem is kell az egész.

2013. júl. 22. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!