Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen lenne az ideális...

Milyen lenne az ideális országúti kerékpár? (Márka, típus stb)

Figyelt kérdés
178 cm vagyok és 120 kiló. Az utóbbi adat, ami miatt fontosnak tartom a kérdést. Szóval egy masszívabb bicó kéne. kb 200at költenék rá. Ha valami adat kell még, akkor mondom. Előre is köszi.

2013. máj. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
én fogyókúrás jelleggel vásároltam csepel torpedót szintén 120kg voltam, a súlyomat bírta még ez a relatív gagyinak számító kecske is, mondjuk a kerekek nem gyáriak, mert saját építés... a gond inkább hogy a merev vázon a 120kg ommal a seggemet a nyereg véresre törte, a karomban pedig még a legapróbb úthiba is végigveretett a csontjaimon, 2-3km alig tudtam megtenni vele... nemrég értem 100kg alá, most már relatív kényelmesen körbe tudom tekerni a velencei tavat.
2013. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyeld az Eurosporton a Giro d'Italia kozvetiteset ... van egy jatek ... retro muffolt acelvazas orszagutit lehet nyerni ketszazegynehanyezres ertekben. Mai kerdes, hogy mikor rendeztek az elso Giro d'Italiat (1909.) ... szoval, szerintem nyugodtan megprobalhatnad, vesziteni semmit nem fogsz rajta.


Amugy pedig en a helyedben egy acelvazas bringat keresnek, eros felnikkel ... es a gumivasarlasnal sem art figyelni a gyari adatokat, mert egyes gumikopenyekhez a testsulyod mar hatareset.

2013. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!