Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemények ezekről a MTB-okról?

Vélemények ezekről a MTB-okról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]


és ha tudnátok még valamit ajánlani ami újonnan 60E ft azt megköszönöm

és am a Hervises meg a decathlonos kerékpárok milyenek ? ott még nem néztem vannak jó bringák 60 körül ?


válaszokat előre is köszönöm


2013. máj. 5. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hervis és Decathlon ne legyen. Ebben az árkategóriában még nem kapsz csodagépeket, komolyabb használatra ezek még nem alkalmasak. Ha ragaszkodsz az újakhoz, akkor ezeknél sokkal jobbat nem kapsz. a 4 linkelt bringa közül a neuzert vagy a krosst választanám.
2013. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kross és a neuzer még el is megy, de a másik két bringa az botrány, ez utóbbi kilőve. A kross és a neuzer használható alapbringa alapcuccokkal, a normálisabb terepeket el is felejtheted. Nem rossz bringák, de erdőbe főleg a teleszkóp miatt (alig csillapítanának valamit) és a gyenge felszereltség miatt szenvedés lenne. Terepen a legideálisabb teleszkóp méret 80mm és 120 mm között van, ezen méret alatt és felett nem éri meg, kivéve ha all-mountain, enduro, dh stílusokba gondolkoznál. 80mm alatt nem erdőbe való a teleszkóp. Nekem volt kettő darab 80mm-es teleszkóp, és most van két 100mm-es villám. Talán egy hangyányival gyorsabban lehet haladni egy 80mm-essel, de a csillapítás miatt mindenképpen jobban megéri a 100mm-es, legalább is nekem, mert kihasználom az útját:) 100mm fölött még nem használtam teleszkópot, de az xc és cc-ben nem véletlenül 120mm a felső határ, efölött már extrémebb dolgokra való a teleszkóp, viszont van kivétel is, a dirt és street teleszkópok 80-100mm-esek, de ezt ne keverjük bele, a lényeg az hogy 120mm fölött egyre nehezebb tekerni. Már néhány kérdéshez belinkeltem ezt a két kerékpárt, és még be is fogom linkelni ahová kell, mivel jó kerékpárok, és ilyen alkalmi vételek nem nagyon akadnak. Tehát ezek lennének: [link] , rst teleszkóp (nem annyira rossz), kezdésre elmegy és strapabíró is, a felszeretsége sem rossz 60K, ennyiért ajándék, a váz mérete 16", 175cm-ig használhatod ha jó hosszú nyeregcsőt raksz bele, a másik pedig ez [link] , a magellan jobb és olcsóbb is, viszont van belőle méretválaszték és az ár/érték aránya is elég jó:)
2013. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, bár teleszkópnál nem csak a rugóút számít. Nekem 63mm-es RockShox van, de míg nem ugrálok vele, erdőben bárhol elmegy, versenyen se volt probléma vele. Kényelemre veri az összes telót amit eddig próbáltam.
2013. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!