Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi az, amivel a leggyakrabban...

Mi az, amivel a leggyakrabban szoktak átverni embereket a kerékpárszervizekben?

Figyelt kérdés
Mire érdemes figyelni, hogy ne csapjanak be? Nem értek nagyon a biciklikhez sajnos :(

2013. máj. 5. 14:11
 1/9 anonim válasza:
ereszt a szeleped
2013. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan, ez túl gyenge próbálkozás lenne azok után, amiket az autós márkaszervizekben műveltek az ismerőseimmel...
2013. máj. 5. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a tengelyt,teleszkópot,mert pár nap/hét és megadja magát....
2013. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az még érdekel, hogy mennyire elterjedt szokás nehezen észrevehető helyeken lévő alkatrészeket gagyira cserélni a kerékpár tulajdonosának tudta nélkül?
2013. máj. 5. 15:15
 5/9 anonim válasza:
Szelepsapkát lopják sokszor, és le szokás törni a váltónál a műanyag lemezt!
2013. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Linkoln ***** válasza:
Ha olcsó a bringa, akkor minden gagyi rajta. Külön alkatrészgáyrtók remekei csak 100ft feletti bringáknál vannak. Amikre külön hajtókart szerelnek nem pedig egy tömeghulladékot illesztenek. Tehát általában attól nem kell félni hogy kicserélnek valamit gagyira.
2013. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet csak én vagyok ilyen szerencsés, de én még nem találkoztam olyan kerékpáros szakival, aki bármiben át akart volna verni...
2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért nagyon bíztató az, amit egy kerékpárszerviz weboldalán ezt olvastam: "A leszerelt és itt hagyott alkatrészekért nem vállalunk felelősséget."


Ez mindenhol jellemző?

2013. máj. 5. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaaaa.....csak nem a bikecare uzlettel szemezgetsz???

inkabb hanyagolnam a helyedben....ha a kerulet, akkor filutás bá a kerék utcában, vagy bartusék a harrer pálban...az ien turkálós lenyúlós bekepzelt de semmihez nem erto szerelos helyet meg hagyd meg a 13eves bmx-eseknek es a bolcsesz fixiseknek.jo az nekik:D

2013. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!