Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha a kerékpárpumpából kifogyot...

Ha a kerékpárpumpából kifogyott a levegő, akkor hol lehet újra feltöltetni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
a haverom meg komp akart lenni,azt nemkomplett
2013. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én pumpáról kérdeztem nem komplettról!
2013. máj. 6. 10:36
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

őőőő őő kizárt dolog me' nemtudom.

NA jó mégis: Mi is a homosexualitás?


Erről a dologról nagyon sokat lehet hallani az utóbbi időben. Pro és kontra vélemenyeket. Hollandiában, és még egy pár országban törvény is van, ami hitelesíti a házasságukat. Gyermekeket nevelhetnek, úgymond “családot” alapíthatnak. Nem régen, nálunk is az országban, Bukarestben volt egy tüntetésük.


Kik ezek az emberek? Kivetnivalók, vagy segítségre szoruló, célt kereső emberek-e, mint mi mindnyájan? Betegség vagy szeszély-e? Mi a közös, és mi a különbség köztük és köztünk?

Ahogy, mindyájan tudjuk, a szeretetnek ez a különös formája, nem egy új dolog. Azt is lehet mondani, hogy olyan régi, mint majdnem az emberiség; hiszen Sodoma és Gomora elpusztításának az egyik oka ez volt. (1M. 19,5 – Bekiáltottak Lótnak, és azt mondták neki: Hol vannak azok a férfiak, akik hozzád jöttek éjszkára? Hozdd ki őket hozzánk, hadd ismerjük őket!)


Ki homoszexuális?


Erre a kérdésre gyakran azt a választ adják, hogy: homoszexuális az az ember, akinek egy vele azonos nemüvel szexuális kapcsolata van. A dolog azonban, nem ennyire egyszerű.

Vannak olyanok is, akik aktív részesei, vagy passzív elszenvedői ilyen fajta tevékenységeknek. Aktív homoszexuálisok, azok, akik aképpen viselkednek és cselekesznek is. Passzívak azok, akik igazán melegek, de visszatartják magukat; vagy olyan személyek, akik érdekből csinálják azt, amit csinálnak. Van, aki pénz, hírnév, reklám miatt, vagy kényszerítve vannak, de akiket pusztán ennek alapján nem lehet igazán melegeknek nevezni. Vannak emberek, kiknek soha életükben nem volt azonos nemüekkel szexuális kapcsolata, és akik, mégis igazi homoszexuálisok.

De ki az igazi homoszexuális? Az igazi homoszexualitás az, amikor valaki nemi vonzalmat érez, egy vele azonos nemű személy felé, miközben más nemüek iránt, teljesen hiányzik, vagy korlátozott ez a vonzalom.


Látom az érettségi szünet nagyot dobott az intelligencián!

2013. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

A trafikba me' négy lába van és kecske!!!

Attila

jó akedved üsd a tenyered taps taps

HA kóboroóni mész kiskomám huzzááá rám kukát!

2013. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Visszatérve a kérdésre. Ha a CO2-s pumpára gondolsz, akkor azt nem lehet tölteni, hanem patront kell cserélni. Ha meg nem erre gondolsz, akkor te sem leszel komp.
2013. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdekes leirást nagyon tanulságos volt!A töltést megoldottam! Egy jó pumpából kivettem a levegőt és beleöntöttem.
2013. máj. 6. 22:12
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

basszus, hogy en mennyot probaltam ... de csak kifogyott pumpaim voltak es nem volt mit beonteni ... pedig tudtam, hogy ez a megoldas


nos, akkor verek par szoget a gumiba, hogy rogzitsem a megmaradt levegot

2013. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
89%
Nem kö pumpa! Inyekcióstővel nyomjá levegőt a gumiba. Ha mán naon puha, csak akko ám.
2013. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Látom,hogy az utolsó 2 válaszóló igazi szakértő!Megfogadom a tanácsukat!
2013. máj. 7. 11:15
 10/20 balkalolka ***** válasza:
97%
Butaság bezárni a levegőt tömlőbe, mert az ki akar jönni a fizika törvényei szerint, de van megoldás: ha hosszában végig felhasítod és kifordítod a gumibelsőt akkor nem kell pumpálni mert kint van elegendő levegő.
2013. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!