Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget tudnátok...

Milyen nyerget tudnátok ajánlani trekking biciklire 5000 forint alatt? Lehetőleg olyan legyen, ami azért minőségibb, és nem zsibbad szét az egész seggem 30 km tekerés után.

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából erre nem lehet megmondani a tutit. Anatómia kérdése, kinek milyen nyereg válik be. Meg beállításé is. Fiú vagy lány vagy?
2013. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is sokszor sok fórumon feltettem ezt a bérdést igazából nincs rá válasz, ki kell próbálni sok nyerget, és egyszer majd vwlamely gyártó bevállik... ezt sajnos olcsón nem lehet megúszni, viszont egy közepesen kényelmetlen nyereghez, ha sokat ülsz rajta, akkor pár hét alatt meg lehet szokni, persze csak némi fájdalom árán.
2013. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

Mindenkinek más...

Ha most azt írom, hogy vegyél egy "gyepszellőztetős" (avagy anatómiai nyílással rendelkező) Trinity race nyerget, mert nálam annyira bevált, hogy már 15 éve ilyet használok (ez a második ilyen a kerómon) és még nem találkoztam ennél kényelmesebb nyereggel, akkor számodra ez az info tök érdektelen. Lehet, hogy te 2 kilométert nem bírnál rajta ülni és utána is 2 hétig állva ennéd a vacsorát...

Pedig minden szava igaz. Viszont nincs 2 egyforma segg...

2013. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam pedig pont a kõkemény nyergek váltak be.
2013. máj. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a royal géllel készült nyergeket, nálam bevált. de az is igaz, amit az előttem szólók írtak, hogy 5000-ből nem biztos, hogy sikerül, és az is igaz, mindenkinek más nyereg válik be. Próbálgatni kell. Nekem se jött be az első, kicseréltettem másikra, az már jó lett.


Itt van az általad elképzelt árkategóriának megfelelő:


[link]


Nekem ez van:


[link]

2013. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!