Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Limitált pénzem van a kerékpár...

Limitált pénzem van a kerékpárhoz első teleszkópot venni. Van értelme egy nagyon olcsó telót venni, vagy egy nagyon olcsó telónál még a mostani merev villa is jobb?

Figyelt kérdés
A boltos azt mondja egy olcsó telóval annyi baj lehet hogy inkább hagyjam a merev villát. Az nem rugózik ugyan, de legalább semmi gond nincs vele.
2013. máj. 15. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy olcsó teló se rugózik annyira nagyon. Szerintem maradjon az első villa, ha nagyon akarsz bele akkor gyűjts egy jóra, ha nem tudsz gyűjteni akkor se maradsz le sok dologról. Én a régi nem telós bicajom és a mostani telósat kb arra használom de nem lehet észrevenni nagy különbséget csak akkor ha padkára megyek fel vagy onnan jövök le.
2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a boltosnak.


Amugy elarulnad, hogy ha most merev villad van, miert akarnal ra teleszkopot? Teleszkop nem valo minden fajta bringara, sot egy csomo kerekparozasi stilusban semmi keresnivaloja sincs.


Biztosan ismered a mondast: "olcso husnak hig a leve" ... hat ez pont ideillik.

2013. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz sokat belefektetni, valószínűleg nem dh versenyzőnek készülsz, hobbi felhasználásra pedig a merev villa is elég. Főleg nagyobb és gyors lejtőkön érződik a teleszkóp előnye, aszfalton pedig még hátrányt is jelent. Az olcsó noname telók addig mozognak míg a boltból kiviszed, aztán a rugó hamar kifárad, nem nyúlik ki egészen, bekeményedik és lesz belőle egy kotyogó merevvilla.
2013. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
no name: a suntour no name kategória?
2013. máj. 15. 20:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Ellentmondok: egy tizenpárezer Ft-s Suntour szolíd turista használattal röhögve kibír egy évet, utána kotyog és ereszt a tömítés. Aztán kidobod, slusszpassz.
2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A Sontour az már jobb. De annál alább ne add.
2013. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elegem lett a városban a merev villa rezgéséből, és "beruháztam" egy "basic" suntour telóba, "zusammen" egy 10-esből megvolt. Óriásit javított a bringa kényelmén a éleken-peremeken való áthaladáskor, nem bántam meg. És ha tönkre megy, hát beruházok egy újabba, bár állítólag néhány ezerért javítgatják is ha baja lenne... :) Szóval szerintem MEGÉRI!
2013. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ezt ki állítja?


bár állítólag néhány ezerért javítgatják is ha baja lenne

2013. máj. 16. 19:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Budaörsi bingaboltban mondták, hogy van valami néhány ezer forintos javítókészlet telókhoz, gondolom nem a Sid-hez, de részleteket ott kell megkérdezni...
2013. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

néhány ezer forintos telóhoz néhány ezres javítókészlet.

az jó biznisz.


>>>

Budaörsi bingaboltban mondták, hogy van valami néhány ezer forintos javítókészlet telókhoz

2013. máj. 19. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!