Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves németjuhász kutyánknak...

10 éves németjuhász kutyánknak olyan gerinc, ill. izületi betegsége van, aminek köv. -ben húzza a két hátsó lábát, és alig tud menni, fájdalmai vannak. Kapott rá gyszert ( nem olcsó), amitől jobban lett, de 2 hét után újra kezdődött. Van értelme?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint ha nem használ a gyszer el kell gondolkodni az elaltatáson.Nem tudom van-e más segítség,mert ennek se látom értelmét,hogy 2 hetente gyszerezni kelljen.Nincs valakinek ötlete hogy ne kelljen elaltatni?Vagy tényleg ez az egy megoldás van?

Amúgy a beton kezdte ki a gerincét-sajnos nincs füves vagy homokos terület az udvaron.


2008. okt. 7. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a német juhászoknál fajtabetegség, nem csak a beton miatt van. A miénk is ebben a betegségben szenvedett, nem volt szívem elaltatni. Végül a nagy fájdalmai miatt agresszív lett, és minket is megharapott, így muszáj volt szegényt elaltatni. Nagyon nehéz döntés, de sok szenvedéstől kímélheted meg. Sajnálom a kutyusodat, nagyon szeretem a német juhászokat. :(
2008. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,azért azt én sem szeretném hogy megzavarodjon,főleg hogy most lett pici baba a háznál.

Akkor muszáj lesz elaltatni:-(.

2008. okt. 7. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szer, LUPOSAN a neve, érdemes lenne megpróbálnotok. Csodát tesz, természetes anyagokat tartalmaz (nem vagyok terjesztő, vagy ilyesmi, csak egy ismerős idős kaukázusiját mintha kicserélték volna tőle, aztán a mi moszkvainknak is szüksége lett rá és tényleg használ!!! Nekem fonts volt, hogy ne gyszer legyen, aminek millió mellékhatása van) Nem tudom mennyit szánsz rá, egy kisebb doboz (próbának) azt hiszem 600 gramm és olyan 5000 forint körül van. Én nagyot veszek midnig, az 1200 gramm, a moszkvainak (súlyhoz viszonyítva kell adni, a moszkvai biztos nehezebb mint a németjuhász) ez majd' fél évig tart és 13000 HUF- ba kerül nálunk. Próbáld ki, ha van rá lehetőséged. Megnézem találok- e valamit nektek róla.
2008. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

[link]

A gelenkkraft- ot nézd. Google kiad még pár oldalt, nézd csak meg.

2008. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint én (2.3 hsz) csak még annyit, hogy ha elkezded adni neki, akkor az első 2 hétben dupla adagot kapjon. Tényleg tudom ajánlani, nemcsak nekünk vált be.
2008. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,máris nézem,és lehet ki is próbáljuk,hisz még lenne ideje köztünk.
2008. okt. 7. 17:37
 7/9 ketteske ***** válasza:
A hydroterápia is hasznos lehet, a neten utána tudsz nézni, nekünk ez vált be.
2008. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem is németjuhász kutyusom van, 5 éves. Tegnap vittem el állatorvoshoz, és azt mondta hogy örökletes gerincbetegsége van.Kapott gyógyszereket, és mára már jobban lett, de nem az igazi.Mozgékony, és nagyon ügyes, értelmes kutya, Ő a mindenem, ketten élünk szeretetben, nem szeretném elveszíteni.Kétségbe vagyok esve, hogy mit tegyek, hogyan segítsek neki!Ez a Luposan tényleg hatni fog, és meddig?Kérlek segítsetek nekem! Köszönöm!
2013. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én most járok ugyanebben a cipőben. Az én kutyám is 9 éves, 1 éve kezeltetem, gyógyszert is kap,háromszor már szteroidot is adtak neki, attól két nap alatt már járni is tudott, de a hatás csak három hétig tart. Most elkedtem egy zöldkagyló kúrát, persze a gyógyszert is kapja, sajnos cipelnem kell, hogy a dolgát el tudja végezni. Mindenki maga tudja, hogy van-e értelme, nekünk sincs szívünk elaltatni, amúgy teljesen jól van, játszik, jókedvű, jóétvágyú. Reménykedem, hogy még egy kicsit velünk lesz ! Bízzál Te is !
2014. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!