Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Feszülős betétes kerékpárnadrá...

Feszülős betétes kerékpárnadrágot hogyan próbáltok boltban? Alsónadrágra vagy alsónadrág nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alsógatyára
2013. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

fogom és a derekát a nyakam köré tekerem, ha így pont át éri, akkor pont a méretem...

Egy homoszekszuális volt munkatársam mutatta ezt a trükköt eddig mindig bevállt

2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan miért vennéd fel alsógatya nélkül??? :) Ezt nem értem...
2013. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

talan csak azert mert alsogatya nelkul kel hordani..:D

Alsogatyaval, de nagyon vekony sggrefeszulosben (ami a mertbe nem zavar be), mert igaz hogy nelkule hasznalod, de eleg gusztustalan dolog hogy egy szall faxban probalgatod, mivel elotted-utanad is lehet hogy valaki meg fel fogja probalni...szoval gatya nelkul hordod, de nelkule probalod..igy illik..szerintem:D

2013. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb boltban ki van írva hogy csak alsóneműre illik próbálni. Ugyanezért nem lehet alsónadrágokat próbálgatni.
2013. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sorry, ezt nem tudtam. Mármint hogy alsógatya nélkül kell hordani. Elképzelni se tudom hogy miért. Sose fogom gatya nélkül felvenni... :)
2013. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Cipot sem mezitlab probal az ember es nem feszulos nadragot sem ... miert kellene a feszulost puceran? Tok logikatlan a kerdes. Termeszetesen higienias szempontbol nem illik osszegetrazni egy olyan cuccot, amit nem is biztos, hogy megvasarolsz ... csak probalgatsz. Nem elsz egyedul a foldon, gondolni kell a fajtarsaidra is!


Ha pedig mar ismered az egyes markakhoz tartozo meretedhez, akkor mar probalgatni sem kell (csomagkuldon keresztul sem probalgat senki, tudja mit akar es megveszi).


Amugy pedig a feszulos kerekparos ruha ala nem hordunk fehernemut, mert az esetleges gyurodesek keringesi problemakat okozhatnak az altaji reszeken, de ki is dorzsolhet egy-egy gyurodes. Feszulos kerekparos nadragot eleve ugy hasznalja az ember, hogy minden edzes utan kimossa, igy nem is indokolt az alsonemu viselese.


Mivel sok hulye ember van a vilagon akinek ilyen alapveto kerdesek fogalmazodnak meg az agyaban, ezert javasolt a vadi uj ruhat is kimosni hasznalat elott, hatha valami bugris a kopasz tokere probalta fel.

2013. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki nem érti: a bringásgatyának csak az egyik előnye a betét, a másik hogy a combra tapad és ott marad. Vagyis nem gyűrődik állandóan a tököd alá. Természetesen, ha a szívedhez nőtt ez a jelenség, hordhatsz alsógatyát is alá :)
2013. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alsóra szokás próbálni, mint ahogy a fürdőgatyát is.
2013. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom a többiekhez, bár lány vagyok. de azért fel nem próbálnám bugyi nélkül:) hordani szoktam bugyival is, bár nekem is az volt a benyomásom, hogy anélkül kell.
2013. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!