Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt kerékpár vásárlása...

Használt kerékpár vásárlása esetnék miket kell megnézni a legjobban?

Figyelt kérdés
Egy Kelly's Alpine eco m20 kerékpárt szeretnék venni használtan, elvileg pár hónapos. Adjatok pár tippet, hogy mik lehetnek árulkodó jelek amiért eladja.
2013. máj. 30. 11:50
 1/4 anonim válasza:

"mik lehetnek árulkodó jelek amiért eladja."


tán mert pénz kell neki?vagy van másik bringája???

2013. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke válasza:

hát szerintem olyanokat keress amik miatt költened kell majd még a bicajra. rejtett hibát úgyse találsz.

pl 1 szarrá kopott külsővel ha megveszed, akkor azt 1 éven belül cserélned kell. akkor az olyan mintha annyival drágább lenne a cucc..

józan paraszti ésszel ilyenek még a laza lánc, elkopott fékpofa,tárcsa, meghalt lengéscsillapók, ne aggy isten elfolyt fékolaj meg ilyenek, rozsda(?), szarrá ült ülés, eltört dolgok, hiányosságok (kresz szabályai, kényelmi dolgok: sárvédő o.O)


vagy akár ilyen filléres dolgok, hogy lukas belső gumi. ezek apróságok de egy 20k forintos gépnél ha 3jelentkezik az már szép drágulás a gép árában.

én a használt bringákra mindig romhalmazként tekintek.

2013. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahha kösz szépen, azért is kérdeztem, hogy ha alkudni akarnék legalább tudja mibe belekötni.
2013. máj. 30. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapágyakat ellenőrizd még, azok komoly fejfájásokat okozhatnak... pl monoblokk, kormánycsapágy.
2013. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!