Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van ilyen oldal, hogyan kezdjem?

Van ilyen oldal, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Jelenleg minden álmom egy országúri bicikli, és úgy döntöttem, hogy magam szeretném megépíteni. Ezzel csak egy baj van: nem értek hozzá. Nincs valamit oldal, ami leírja Az összes szükséges alkatrészt, szerszámot, stb. ? Az összeszerelést csak megoldom valahogy, az már mellékes. De ha nincs ilyen oldal, nem segítene nekem valaki? Esetleg márkákkal is bajban lennék. Maximum 60000 Ft-of szánnék rá.

Köszönöm előre is!



2013. máj. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, és még a neten sem tudsz utána nézni a dolgoknak miért akarod magad építeni? Sokkal drágább, és így a végeredmény is erősen kérdéses.
2013. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem értesz hozzá akkor kínkeserves lesz az építés

vannak szerelős videók a neten, de az elég kevés

ráadásul a 60e-es korlát azt jelenti, hogy több használt alkatrészt is be kell szerezni, amit már nem tudsz visszacserélni, mint a boltban ha nem megfelelő, ezért némi hozzáértést igényel, plusz 1 építésért beszerezni majdnem minden szerszámot, elég felesleges

én építettem már pár bringát, ha gondolod megépítem neked

2013. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, egész nap használt bringákat nézegettem, és valóban hülyeség lenne építenem.
2013. máj. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!