Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ebben az árkategóriában...

Ebben az árkategóriában melyik mtb-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan 80-130 ezret szeretnék rászánni. Főként a vázzal kapcsolatban kérnék tanácsot (a többit vétel előtt/után lecseréltethetem). Különösen érdekel a festés, mert ha az nem jó, akkor azt nem kis móka újrafesteni... No meg a hegesztés, de ezt lehetne sorolni sokáig.


Rengeteg márkát átnéztem, olvastam testbike-on véleményeket és nem tudok dönteni.


Most épp vele szemezgetek: [link]


Mely márkát (típust) ajánlanátok ebben az árkategóriában, aminek eléggé jó a váza?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a kategóriában nagy szórás nincs, kb. ugyanazt kapod bármelyik nagyobb márkát választod. Belépő szintű de márkás alkatrészek, mechanikus tárcsafék, kb ennyi. Bökj rá egyre. Lehet az Trek, Mali, Kona, Kelly's, válogass.
2013. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pár gondolat fontos a láncvillavédő használata ami arra hivatott hogy terepen de akár macskakövön is megakadályozza a hogy a lánc csapkodása szétverje a festést a láncvillán ezáltal teret adva esetleges további sérüléseknek.ez alu vázas bringa megsérülni nemigen fog amennyibe mégis neheze találsz olyan szakit aki tud alut hegeszteni, egyszerű írószerben kapható színtelen ill.átlátszó a4 -es méretű öntapadós lapokat kellene vásárolnod amiket felragasztasz a homlokcsőre ez megakadályozza hogy a kormány mozgásából pontosabban a bowdenek súrlódásából adódó kopás ne csúfitsa el a bringát
2013. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt egy picit túl árazottnak érzem.de többi nagymultú márka is hasonló árban van.

a festés pedig amelyik tetszik,és nem olyan hűha móka vvázat festeni :) inkább macerás.

2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat!


Akkor azt mondjátok pl. festést illetően nincs nagy eltérés? Csak mert nézegettem Gepida Sirmium kerékpárt is, de annak a festését nagyon szidják. Mert oké, nem olyan nagy hűhó vázat festeni, de csak azzal az egyel nem akarok egy ideig bajlódni. Mert mást ha kell lecserélek, meg alapból minőségibb cuccokat veszek rá. Meg hát a festést inkább egy szakemberre bízom, ami ismét egy szép kiadás. Nem sajnálom rá a pénzt, de ha 2 hónap után vihetem festetni, akkor megbolondulok. :-)


Láncvillavédőt és öntapadós lapokat is egyből beszerzem majd, köszönöm!

2013. jún. 5. 16:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Még a KROSS vázak tetszenek, azokra is gondoltam, hogy építkezek.
2013. jún. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!