Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Még mit cserélnétek le ezen a...

Még mit cserélnétek le ezen a bringán?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezekre gondoltam:


-pedált fémre

-féket Avid BB5 vagy Avid BB7-re (még mielőtt valaki kérdezi miért nem olyan bringát veszek, amin alapból tárcsafék van, azért, mert ez a fehér KROSS váz tetszett meg)

-villát Suntour XCR P-LO vagy Suntour XCR RL-ra

-váltót, itt kicsit gondba vagyok: mit javasoltok?


Felhasználási terület: városban és terepen egyaránt. Városban nem para, csak jó magyar utak és a padkák. Terep pedig pl. Bükkbe csavargás... nem tervezek túlzottan nagy vadulásokat, de azért tekernék rendesen.


Mit cserélnétek még le ezen a bringán? Abba is beleköthettek, amit én írtam. Nagyon rég bringáztam (gyerekként - igaz, még csak 21 vagyok), és amiket összeválogattam, azt csak sok olvasás után, mások tapasztalatait figyelembe véve tettem. Szóval nyugodtan szedjétek szét. :-)


Egyet azért vegyetek figyelembe: nem versenyezni akarok, és nem is akarom megmászni a Csomolungmát. :-)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 6. 18:11
 1/5 anonim válasza:
A tárcafék cseréhez teljesen át kell küllőzni a kerekeket, pontosabban új agyak kellenek,ez így teljesen gazdaságtalan lenne, a váltó is megfelelő szerintem
2013. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kulso gumi...kaki...nulla defektvedelem, nehez, es hamar kopik...

elso valto...nevetseges...nagykerben 600ft-ert dobaljak..jot ne varj toleXD

hatso agy ha mar tarcsasra akartad, es semmikepp se menetes hanem kazis legyen...

hajtas...szegecselt gagyi..XD

minimum alivio:D


de oszinten szolva a hatso valton es a fekvaltokarokon kivul ez egesz cseres..mindenbol a leggagyibb van rajta..biztos jol dontottel???

2013. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem.


De ez az, hogy bármelyik bringát megnézem, 1000 Ft-os vacak cuccokkal van felszerelve. Komolyan érdekelne, hogy mi kerül ezekbe 100-150 rugóba (egy kross vagy merida felirat?). Azt meg ne mondja senki, hogy egy korrekt bringa nem hozható ki ennyi pénzből, és 500 ezreket kell rá költeni.


Bocsi, ha kicsit pipa vagyok, de 2 hónapja csak olvasok és nézelődök, és még mindig nem kerültem közelebb ahhoz, hogy tekerjek. :D


Építtetnék én bringát is, csak mondjon valaki egy jó szakember Miskolcon.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. jún. 6. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül a döntés a kerékpárépítés mellett szól. Összeszedem miből mi kell, aztán had szóljon.
2013. jún. 6. 21:03
 5/5 bringásGyuri válasza:
inkább add el és vegyél egy olyat vagy épp épits egyet ami teljesen kiszolgálja az igényeid..bár drágább de kiszolgál minden téren és tudod mi van benne/rajta..
2013. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!