Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehetne a legolcsóbban...

Hogyan lehetne a legolcsóbban TREKKING kerékpárhoz jutni? Szerintem az lenne a megfelelő számomra, de szeretnék rá TÁRCSAFÉKET is.

Figyelt kérdés

Vásárlás?->Hol érdemes? Olcsó?

Összeszerelés?->Megéri? Olcsó?



2013. jún. 10. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsót szeretnél, ne akarj rá tárcsaféket, mert nem fogsz vele jól járni (az alacsonyabb árkategóriákban kapható tárcsafékek rosszabbak, mint az ugyanilyen árú V-fékek. Magasabb árkategóriában a tárcsafék a jobb).


Újat szeretnél, vagy használt is jó?

2013. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vásárlás->ott ahol a legolcsóbb és megbízható a forrás :)

Összeszerelés->közeledben ahol a elfogadhatóak az árak és ha problémád van bármikor vissza tudjál menni!

Ha újat veszel és olcsót akkor valószínű elég sok alkatrészt le fogsz cserélni ha rendszeresen használod (pedál, ülés, stb). Ezt nézve hosszútávon lehet olcsóbb építeni egyet az igényeidnek megfelelően.

A tárcsafékekből elég drága a jó tárcsafék pont úgy mint az első teleszkóp. Szerintem megéri összerakatni.

2013. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem jó a használt is.

Csak szeretnék egy tényleg jó, könnyű, gyors bicajt.

A tárcsafék tetszik, és hasznos is lenne, de csak több-százezerért látom.

2013. jún. 11. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont azért rakják a drágább biciklikre, mert drága. Annyival meg nem jobb főleg ha valaki csak úgy városban tekerget meg néha túrázgat.


De nálad már ott gond van, hogy olcsót akarsz. A tárcsafék meg eleve drága. Legalábbis ami jó. Ráadásul ki sem használnád, ha meg javítani kell megintcsak drága mulatság. Akár már ha csak fékpofát kell cserélni az sem olcsó, a tárcsákról meg már ne is beszéljünk.


Amit meg írtál abból az látszik, hogy csak azért akarsz tárcsaféket, mert az a menő.

2013. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Drága ha szezon közepén veszed, épp ezért keresek egy olyan biciklit, amit hosszú távra tervezek.

Előre teleszkóp, tárcsafék, 21/24 váltó. Ilyenekkel lesz jó bicaj számomra.

Az hogy olcsót szeretnék az természetes, nem is kell félmilliós. De egyáltalán mit jelent az hogy "olcsó"?

Én olyan 60-100 ezer közötti bicajnak örülnék a legjobban.

Ha pedig az menőzésnek számít, hogy igényes vagyok és igyekszek normális áron vásárolni, akkor menőzök.

2013. júl. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!