Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha eppen ma jott meg a "mikula...

Ha eppen ma jott meg a "mikulas"xD gondot okoz, ha holnap elmegyek egy 50 km-es bicikliturara? XD

Figyelt kérdés
Nemregiben ujra elkeztem a bicikli turazast, es ugy lenne hogy holnap megint elmennek egy 50 km turara. (25 oda 25 visszaxD), viszont az a gond, hogy ma beteg lettem (menstruacio). Vajon az gond ha ugy biciklizek? Marmint kenyelmetlen lesz, vagy gondot okoz, esetleg atutne?
2013. jún. 14. 14:15
 1/6 anonim válasza:
Velem is történt pont ilyen, hogy a biciklitúrára pont megjött és pont a Balatonra mentünk. Elég rossz volt, de szerintem ki lehet bírni. Az elején kicsit érzed,aztán már meg is szokod. Úgyhogy szerintem menni fog, és a mozgás is jót tesz pont ilyenkor.:)
2013. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ühüm :/
2013. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonoom! es a biztatast is :D
2013. jún. 14. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD tini pi...
2013. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nem szokott zavarni. de ha betétet használsz, lehet, hogy zavar.
2013. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajrá, nem lesz semmi baj. Ha szoktál tampont használni, akkor most is használd, jóval kényelmesebb. Ha nem, akkor lehetőleg sötét színű nadrágod lehet, biztos, ami biztos, ne legyen olyan ciki, ha elcsúszik a betét :) Ha tampont is használsz alapból, legyen nálad betét is, hátha nem lesznek elég tiszták a körülmények a tamponcseréhez.


Egyébként én a K100 nevű, 100 km-es gyalogos teljesítménytúrát is menstruálva csináltam végig. Az lett az eredménye, hogy elmaradt a menetrendszerű hasfájás, ami mindig kíséri a menstruációmat máskor.


Bár most látom, hogy elkéstem a válasszal, de mindegy.

2013. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!