Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpáros sárvédőt...

Milyen kerékpáros sárvédőt vegyek? (képek lent)

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik az, amelyik stabil és nem esik szét menet közben? (országútira kéne)


[link]

[link]

[link]



2013. jún. 17. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

egyiket se vedd

outira ilyen való:

[link]

vagy:

(fentről a második)

[link]

2013. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem egy Schwalbe Blizzard van és esőben alig csapja fel a vizet. Akkor meg minek sárvédő? Mert az azért eléggé fogja a szelet és lassít.

A kérdésedre válaszolva pedig, amiket te linkeltél azok az MTB-kre valóak, de arra is csak dísznek. A jó sárvédő hosszú kell legyen, hogy abban a szögben már semmiképp se csapjon fel a víz.

2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt talalhatsz orszaguti valo sarvedoket: [link]


Ezekbol en ezt hasznalom: [link]


En, csak hatul hasznalok sarvedot es azt is ugy, hogy a szettbol az elso kerekre valot (rovidebb mint a hatso), a hatso kerekhez valo tartokonzollal.


Azert hasznalok sarvedot:

1./ eloszor is azert mert szuper bringam van, mert stilusosan oltozkodom es mert sokat tekerek, ezektol nem kepzelem magam kerekparversenyzonek, igy a kerekparomon nyugodtan elfernek kenyelmi tartozekok.

2./ igen kellemetlen tud lenni (nem kanikulaban) ha az ember hata csurom viz, elall az eso ... tekersz tovabb ... es nem szaradsz semmit, mert folyamatosan vered fel magadra az utrol a trutymot.

3./ lassuk be, a kerekparos ruhazat nem olcso. Az aszfaltrol felvert szurkos trutymakot egyszeruen lehetetlen kimosni a felszerelesekbol.


Viszont teny: ha versenyezni megyek, en is leszedek minden kenyelmi kutyut a bringarol ... viszont felteszek egy masik kulacstartot +2x1 literes kulacsot feltoltve, tehat nem igen jarok jobban versenyszinten :)

2013. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én elsősorban csak hátulra szeretnék sárvédőt. És abból is olyasfélét, amit könnyen és gyorsan lehet fel és leszerelni.

A hagyományos sárvédővel az a gond, hogy nem igazán lehet felszerelni a fék alá, merthogy a fék rövid benyúlású és mivel hátul kisebb kerék van, (27-es) ezért le kellett hajtani azt a kis pöcköt, amire a sárvédőt szokták rögzíteni. Bár lehet, hogy az nem gond, de így is elég szűk ott a hely.


Kép róla:

[link]

2013. jún. 18. 08:54
 5/5 claidheamohmor ***** válasza:

...én előre azért teszek sárvédőt, mert

1., utálom, ha a cipőm átázik

2., valamennyire szertmém megvédeni a hajtásláncot a sáro-vizes-olajos trutymáktól

Hátulra meg

1., ugyanezért

2., mert hiába van slick gumim, akkor is a gatyámba kanalazza a mocskos vizet



Nem tudom, reklámnak számít-e, de a szív utcán vettem, tök jó áron, tök korrekt kialakítású teljes méretű sárvédőt, és még a (szakmai) kiszolgálás is jó volt. (amit például a király utcáról nem lehet elmondani)

2013. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!