Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a hátamnak?

Mi lehet a baja a hátamnak?

Figyelt kérdés
Délelőtt voltunk biciklizni,az evezősökkel 35 km-t,ilyen egész jó tempóban,amikor befejeztük siettem haza,és nem tudtam nyújtani.Utána meg is fürödtem,azonban fürdés közben mikor a hátamat akartam mosni,olyat éreztem,hogy a két vállam között egy 5-7 cm-el lejebb,minden összehúzodik,és begörcsölt.Utána egy kicsit jobb lett,de most,hogy telik az idő egyre rosszabb,például,ha lehajolok,akkor is így összerándul,meg,ha áyból fölkelek,akkor is.Légyszi mondjátok meg mi lehet a gond,és,hogy mit tudnék ellene tenni!És holnap este már tudnék edzésre menni,este kimegy szerintetek a görcs?Köszi a válaszokért,normális válasznál megy a zöld kéz.

2013. jún. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 nap és elmúlik. Velem is előfordul, ha véletlenül megterhelem valami rossz mozdulattal.
2013. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem túlerőltetted meghúztad...hát szerintem ne menj hagyd ki pihenj pár napig az izomláz az nem szokott fájni utána is szóval valószínű meghúztad,de ha nagyon akarod akkor holnap veszel bemelegítőkrémet és ha jobban érzed magad elmész edzeni
2013. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz! :-)
2013. jún. 18. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Fordulj gyógymasszőrhöz! (Már ha nem akarod kivárni, amíg magától elmúlik, mert az is egy lehetőség.)

Egy gyógymasszőr

2013. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!