Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéstől vékonyodni fog...

Biciklizéstől vékonyodni fog a lábam?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek, hogy milyen erős lábaim vannak, de én nem szeretem vékonyabbat szeretnék. Fél éve 4 hónap koplalással le is fogytam belőle , meg a vádlimból is rendesen, vagyis akkor már betegesen 160/40 kg. Most visszaszedtem többet is, mint amit akkor leadtam:( de annyira nem hájas a lábam, hanem izmos is. Persze biciklizés mellett kevesebbet is eszek.

2013. jún. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

- Izomból nem fogyunk. Az izom szép.

- A zsír diétától fogy, helyesen összeállított szálkásító diétától.

- Nem tudod szabályozni, honnan fogyj.

- Koplalni, betegeskedni elmebeteg dolog, és csak rossz eredménye van, mint láttad.

2013. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Koplalástól mindig ez lesz, ami most is történt. Inkább válogasd meg mit eszel, de ne koplalj.
2013. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém olyannyira megvékonyodott tőle, hogy a csizmámat vastagságra kinőttem fél év alatt. És a comb az még inkább fejlődött.
2013. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linkoln ***** válasza:

Hát, el lehet sorvasztani a combizmot, erős intenzív edzés, rossz étrend, és összeaszódsz, meg kész leszel, kiégsz mint a huzat. Nem jó. Lehet fogyni, tényleg jó étrend kell, szálkásító. Az izom mindig szép. Sosem fogsz túl izmos lenni, nem látni, a zsír eltakarja. Nem lesz rostos, eres. Feszesebb, jobb tartású lehet.

A bringázás sehogysem izomtömeg növelő tevékenység. Nem tudja megvastagítani, attól ne félj. Teljesítmény növelő sport. Tónusosabb lehetsz, meg kicsit formásabb, de az csak jó.

2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit nevezunk biciklizesnek, mert a tingli-tangli kozlekedes a varosi forgalomban, avagy eljutni Abol Bbe, ezek nem sport szeru kerekparozasok, ezek nem igen fognak semmilyen iranyba sem formalni, csak bicoval kozlekedsz.


Ha sport oldalrol nezzuk: rovidtavu intenziv bringazastol erosodni, vastagodni fogsz ... viszont hosszu edzesekkel, a hataraid feszegetesevel az allokepesseged no es szikar lesz az izomzatod.


Ha pedig csak olyan kirandulgatosra veszed a figurat, akkor alkatilag nem sok valtozik, csak olyan jobban erzed magad a borodben.


De!!! Ne felejtsuk, a test formalasara mi mas lehet is jobb, mint a testepites/fitness valamelyik szakaga.


Kerekparos nem a kulsojevel foglalkozik, hanem a lekuzdendo feladatot akarja naprol-napra jobban csinalni. Megmaszni meg egy nagy hegyet, egyre gyorsabbnak lenni, sokkal tobbet megcsinalni mint tegnap.

2013. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

Abszolút egyetértek.

Csak annyit tennék hozzá, hogy a rövid intenzív edzés inkább csak erősít, nem vastagít. A sprinterek "gyúrnak".

2013. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!