Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány éves korotokban és ki...

Hány éves korotokban és ki tanított meg bicajozni? Én nem tudok, tök gáz, lehet hogy jövőre b. túrás osz. Kir. Lesz.17L

Figyelt kérdés
Osztályfőnöknőm tavaly pedzegette, hogy legyen az osztálynak biciklitúra, bár kezdett letenni róla, de még nem tudom, mi lesz. (Nem tudja, hogy én nem tudok, pedig azért viszonylag "jóban" vagyunk.) Nagyon gáz, ugye ez 17 évesen???
2013. júl. 7. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
1 hónap alatt bárki megtanul biciklizni, csak gyakorolni kell
2013. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jah, csak van pár problem:

-Nem szeretek új dolgokba belekezdeni, szal ezeket kifogásoknak is felfoghatjátok:

-Nincs biciklim, jóó tudnék kérni talán, v felnőttön.

-A környékünk dombos, szal kell keresni helyet és oda is eljutni, nem szeretem az ismeretlen környéket és nincs kocsink, amin vigyük a bicót.

-Eddig is azért nem tanultam meg, mert párszor el "kell" esni, és én azt nem akarom:DD Kinek kell a fájdalom?

Végül: NINCS IDŐM! Egész nyáron vagy tanulok, vagy nem leszek itthon szinte, 2 vizsgára készülök.

2013. júl. 7. 17:41
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz, mas meg uszni nem tud :) Valoszinu ugy alakult az eleted, hogy nem bringaztal idaig ... de ne aggodj, siman megtanulhatsz barmikor. Mondjuk en egy osztalykirandulas miatt nem vennek kerekpart, de ha bringazni szeretnel es ez egy jo indittatas lehet a kezdeti nehezsegekbe, akkor hajra!

Biztosan vannak bringas haverjaid a korosztalyodbol/sulibol. Kerd meg Oket, hogy segitsenek. Menjetek ki egy parkos teruletre (ne a forgalomban probalkozz) es kezdj el gyakorolni. Nem kell egybol megnyerni a Tour de France-t, de szep lassan elkezdheted megszokni a bringan valo egyensulyozast, aztan a kisebb kanyarokat, fekezni es meg esni is :) Legyen veled mindig aki segit, menj eloszor lassan, hogy a kiserod is tudjon melletted futni ... par nap alatt megulod a bringat. Utana pedig minel tobbet kerekezel, annal ugyesebb leszel mint az elet barmely teruleten. Ennyi.

2013. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Meg akik korábban meg akartak tanítani, azok már nem akarnak:)

De nem ez volt a kérdés.

2013. júl. 7. 17:42
 5/18 A kérdező kommentje:
A fenneeeeeeee, most töröltem ki véletlenül egy rahedli írást, szal röviden: HÁTRÁNYBAN LESZEK A VEZETÉSNÉL? ez egy alkérdés
2013. júl. 7. 17:47
 6/18 kovpet ***** válasza:

Most szeretnél bicajozni vagy nem?

Mert nem kötelező. Ha nem akarsz, akkor annyi.


Ha meg szeretnél, akkor ess neki és tanulj meg.

2013. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Ha közel vagyunk egymáshoz, szívesen megtanítalak, és a tanulás erejéig biciklit is tudok kölcsön adni.
2013. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most szeretnél bicajozni vagy nem?



dehogy akar..csak a suli miatt kell...meg ideje sincs ra:D

2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne aggodj kislany! Mar felnott meretben is lehet kapni mankokerekeket: [link]


:)

2013. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7 évesen, láttam tesómat és 1 pörgő rúgással lerúgtam a bicajról és elhajtottam vele.
2013. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!