Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni siklóerny...

Szeretnék megtanulni siklóernyőzni melyik klubbot ajánlanátok és miért (győri vagyok) Mi kell az alpaképzéshez pl. :orvosi vizsgálat és hány éves kortól lehet mert 17 vagyok. Ti hány éves korotokban kezdtétek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Infok itt: [link]


A sky klub győrt ajánlom, mert győriek vannak ott. Én 15 évesen kezdtem, de kell 1 szülői beleegyezés is. Sokminden nem kell az alapképzéshez, egy sima orvosi vizsgálat max, azt a háziorvos elintézi.


Az "A" vizsga 50 000 Ft körül van, addig adnak felszerelést, majd a 20 óra repülés után mehetsz a "B" vizsgára, ("A"vizsgától saját ernyővel, komplett felszerelés kezdőknek kijön olyan 140 000Ft-ból) onnantól önállóan repülhetsz...


Úgyhogy lényegében kb 50 e Ft kell, + hogy a szüldid belemenjenek.

2009. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!