Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék venni egy használt...

Anonymuser kérdése:

Szeretnék venni egy használt bringát. Hozzáértők segítségét szeretném kérni, hogy mégis milyen gépet lenne érdemes csencselni? (Leírásban a többi. )

Figyelt kérdés

No, olyan 50.000 Ft-ra gondoltam maximum. Saját megdolgozott pénz, szóval nem szeretnék mellényúlni. Dirt, street, mtb párti vagyok. Lényegében városi használatra venném, viszont néha azért nem bánnám ha kicsit odatehetném neki és nem lenne belőle baj.


[link]


Hogy vizuálisan is tudjatok orientálódni valami ilyesmire gondoltam. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi, brékesség.



2013. júl. 22. 21:06
 1/2 anonim válasza:

Városi használatra országúti a legjobb, de a preferenciáidat elnézve mtb-ket ajánlanék. Volt dirt bringám, de egy 5 km-es távot is nagyon kényelmetlen volt megtenni vele. Egyszerűen nem arra találták ki. Persze vannak olyan pózerek, akik közlekednek vele, miközben a bütykösgumi vakarja a seggüket, de valahogy az ilyeneket mindig előzgetni kell :)


50k-ért sokáig kell majd válogatnod, de ennyiért is szoktak már jó bringák lenni.

A témában vaterát hanyagold, helyette

[link]

[link]

[link]


Sok sikert a turkáláshoz ;)

2013. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
meny el káposztás 1 re (budapest)lóverseny tér 3 tól meny egyenesen ott a harmadik lekanyarodási lehetőségnél jobbra ott olcsó bicikliket árulna (bár nem bmx)20 30k vehec egy jó bringát ui : nem használtak és ha kell priviben tudok küldeni teljes címet és ha kell telefonszámot
2013. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!