Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Miért van az hogy itt egy csomó kérdés arról hogy: "hát őőő downhillezni akarok de csak 60 ezrem van egy bringára, tudok-e ennyiért venni vagy elég DH-ra amit a tescoban vettem?"


Az ilyenek úgy ki tudnak készíteni. Aztán meg ha írod hogy valami komolyabb bringát szeretne az csak 300-400 ezernél kezdődik megsértődik hogy neki nincs annyi meg mit tudom én...

Most komolyan ezt nem tudják elfogadni? Gyűjtögessen rá vagy valami de nem itt kell sajnáltatni magát. Akinek meg nincs pénze rá az minek próbálkozik ezzel a sporttal? Nem bántásból, de ez láthatólag nem olcsó mulatság remélem ők se akarnak majd a hegyoldalról úgy lejönni hogy leszakad a fék aztán persze ott a baj mert "neki nem volt drágább biciklije".


Ennyit akartam, régóta gyötör már ez a kérdés mivel sok ilyet láttam már.


2013. júl. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

De jó volt régen.... Volt alattad egy camping parasztbike,nem voltak ilyen kategória béli nagyzolások meg márkarivalizálások.. Felültél rá,ha akartál ugrattál,ha akartál lejtőn ereszkedtél,egy kerekeztél,ütötted-vágtad mégsem szakad le semmi róla,nem kellett filléreskedni,hogy elég lesz-e rá a pénz,ezentúl mindenki a haverok közül jól érezte magát,nem számított ki mennyiért vette a vasat,nem volt külön DH Meg f...sz tudja milyen kategóriába besorolva.


Most meg elszaladt a ló, még 60 ért is szart kapsz ,szétesik pedig elvileg a maga kategóriájában helyt kéne állnia. persze ,hogy nem tudja lenyelni,hogy százezreket kell villantania.


na csak azt akarom mondani,hogy azelőtt senkinek nem okozott problémát az ilyen dolog,most meg a kínai,1500 forintos alkatrészekből összerakott bicikliket is 60 ért tukmálkolják rá az emberekre,minőség meg 0,ezért lepődnek meg sokan,hogy ennyi pénzt kell ráköltsön,hogy jól tudja érezni magát.

2013. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek, sok hülye meg megveszi mert beetetik vele hogy hú az milyen jól bírja azt ráül teker 2-t és szétesik alatta.
2013. júl. 26. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem az is benne van, hogy sokan lenézik a bicikliket mint gépeket, és csak azért akar pl dh-zni, mert épp egy ilyen videóba futott bele yxoutubon... sokkolja őket mikor rájönnek, hogy egy egy bicikli ára vetekszik egy néhány éves használt autóéval...

A másik lehetséges indokom, hogy szerintem az ilyen kérdezők nagy része tinédzser munkahelyemen ilyenkor nyáron sok tini melózik, ezért aztán tudom, hogy még mindig olyan kis buták, mint az én időmben, azt hiszik, hogy az a 70-80ezer amit kapnak 1 hónapra, az rengeteg sok pénz, amiből megválthatják a világot...

2013. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Atmeneti korszakban elunk es mivel tortenelmi leptekben zajlanak az esemenyek, ezert egy kicsit elhuzodnak az evtizedek (de azert haladunk valamerre) :)


Akik ilyen 60ezres igenyu emberek, azoknak nagy valoszinuseggel az osei meg a sufnituning korszakban eltek es szuper 1200-es Ladakat prutykoltek es azt hittek, hogy most mar nekik is van versenyautojuk.


Ennel mar egy kicsit modernebb a suzukis, aki mar vegul is korszeru jarmuben ul, de azt hiszi mert evekre eladosodott a vasarlastol, akkor mar valami hiperszuper jarganya van es gyorsulgatnak a piros lampatol :)


Nos, valoszinu van az evolucionak egy ilyen aga is, az ilyen emberek piszkosul ontudatosak, allandoan reklamalnak es azt szajkozzak, hogy ok fizetnek, tehat nekik van igazuk.


En csak puhapocsu, elhetetlen fajtanak gondolom az ilyen viselkedesu es gondolkodasu embereket es nagy valoszinuseggel igy is maradnak.


Teljesen igazat adok a kerdezonek es hasonloan erzek en is. Es igen is azert mert valaki csoro, akkor az ne vegyen akkor amikor meg nincs ra ... sporolni kell, plusz munkakat vallalni, gyotrodni egy kicsit, hogy meglegyen az a jobb es az a minosegibb, ami sajnos dragabb.


Kerekparsport technikai sport ... folyamatos fejlodesben es egyre jobb anyagokbol dolgozva ... akinek van ra penze es igenye, az megveszi ... a tobbi fikazza es moralizal.


Es igen, en is azt vallom: egy jo bringa, amire barmilyen korulmenyek kozott rabizhatom az eletem es akar meg versenyen is nyugodt szivvel elindulhatok, egy ilyen bringa belekerul egy auto, avagy egy motor araba. Ez van.

2013. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ennel mar egy kicsit modernebb a suzukis, aki mar vegul is korszeru jarmuben ul, de azt hiszi mert evekre eladosodott a vasarlastol, akkor mar valami hiperszuper jarganya van es gyorsulgatnak a piros lampatol :)"


Nekem suzukim van,nem hiszem,hogy "hiperszuper" járgányba ülök,de azt viszont tudom,hogy inkább ilyen kocsi,mint egy r.bancmágnesként ,péniszpótlóként működő csicsás bmv ,audi,egyéb más roncs,amit pénzes tolvaj apuci a kisfia alávág mások pénzéből,mert azt hiszi évekre meggazdagodott:))))

2013. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a feltekenyseg hangja. Egyertelmu :)


Nehogy azt mond, hogy nem kellene egy BMW, ha megtehetned? :D

2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!