Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Beletört a kormánybefogóba a...

Beletört a kormánybefogóba a csavar, hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés

Egy BMXröl lenne szó, haverommal szerettem volna felrakni a rotort a kormány alá, és mikor húztuk vissza akkor haverom annyira húzta hogy beletört az egyik csavar. :S

[link] (a nyillal jelölt csavar tört bele nekem) Tudnátok segíteni hogy tudnám kiszedni? A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 31. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre nem vállalok garanciát de egy vékony fúró szárral ki lehet fúrni belőle persze ne legyen olyan vastag mint a menet meg a csavar vastagságát se érje el a lényeg az hogy ügyeskedni kell vele hogy pont a csavar közepét fúrja meg mert azzal szét töri a csavart és szilánkokba ki lehet valahogy szedni belőle. Ez így elég kockázatos megoldás szóval inkább bízzátok egy ügyesebb kezű emberre. Ha a másik oldala nyitott akkor megpróbálhatjátok a csavar maradékrészét valahogy áthajtani rajta mert elvileg működne ez is persze csavarlazító olajjal befújva, de ezt így nem tudom pontosan.

Más megoldást sajnos nem tudok mert én így még nem jártam.

2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jobban jarsz ha szerzel masikat...

ott mar nem lesz normalis menet...

2013. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából sehogy. Ahogy az előző válaszoló írta, cseréld ki a stucnit.
2013. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!