Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Új hajtóműre nem jó a lánc?

Új hajtóműre nem jó a lánc?

Figyelt kérdés

Van egy 1x8 sebességes dirt bringám. Az hajtóműről szerintem csak le lett szedve 1-2 fogaskerék meg az első váltó. Nagyon kopott volt úgyhogy vettem egy újat. [link]

Tuti, hogy montihoz való nem ss-hez. 8 sebességessel kompatibilis. Vettem új 8 sebességes láncot is, ami a hátsó shimano fogassorhoz teljesen jól passzol de az új hajtóműre kicsi. Most vehetek új fogast hátra meg nagyobb láncot? -.-' Mi kompatibilis a linkelt hajtókarral?



2013. aug. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

nemtudsz nagyobb lancot, mert 6os 7es 8as lancoknak ugyanaz a merete...9es vekonyabb 10esrol meg 11esrol nem is beszelve...

sz.tem valamiert s.s tanyer kerult a hajtokarra...

szabvany lyukkoru, ezert helyedben vennek inkabb egy tanyert...soksebiset..akar hasznaltat is...

2013. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor gyárba b*szták el vagy a "hirdetés" van rosszul írva? Többsebis tányér nem fogja ledobálni láncot?
2013. aug. 15. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyertettem hogy tobbsebis tanyer, hogy egy 7-8 vagy akar 9es rendszerhez valo lanctanyer....

miert dobna le??? ha van hajtomunel lancfeszitod es rockringed akkor nem dobja, anelkul pedig tanyertol fuggetlenul is lefogja..:D

2013. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

probald meg egy iennel (vagy hasznalttal akar)


[link]


eshogy ne dobja le a lancot kell egy ien:


[link]

2013. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Am már felvettem a kapcsolatot megint a csávóval és ő sem érti hogy hogy lehet ez, lehet hibás. Sztem kicserélik. Ha meg nem akkor veszek egy tányért. A láncvezető meg jóötlet csak vmi olcsobb kéne :DD elöző egytányéros is ledobta néha ugrásnál a láncot. szóval ez volt a gond :D
2013. aug. 15. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
csak peldakent linkeltem...bikemag apron harmadaron is kapsz..csak a rogzitesre figyelj...ha van a vazadon iscg rogzites az faja, ha nincs akkor monoblokkos rogzitesut kell venned...vagy esetleg iscg adapter de ritka mint a feher hollo
2013. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na úgynézki megoldódik. Sikerült beszélni a csávóval, ma megyek vissza aztán cserél amit csak akarok :D
2013. aug. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!