Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lealapoztam de csúnya lett,...

Lealapoztam de csúnya lett, tudok belőle még szépet kihozni?

Figyelt kérdés
Országúti vázam akarom átfesteni ma lealapoztam supralux alapozóval rendesen alá dolgoztam 120 as=>300 as =>600 as vízpapír=> 800 as vízpapír portalanítás zsírtalanítás sajnos csak "bödönös" kiszerelést tudtam vásárolni és csak ecsettel tudtam felvinni.Elég csúnya csíkos mázgás vastag lett.Az lenne a kérdés ha rácsiszolok megint 800 as 600as majd 1000 es papírral az alapozóra akkor eltudok érni homogén felületet?
2013. aug. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég kényes dolog. Az én bringám festésekor teljesen eltávolították a régi festést (néhány nem látszó helyen maradt belőle csak egy kevés), aztán simán lefújták. Semmi lakkozás stb, de 3 év után is majdnem hibátlan a festés. Ecsettel és csiszolással nem igazán lehet homogén felületet elérni, sosem lesz olyan, mintha lefújtad volna. (persze normális fújás, nem ilyen tubusos szerencsétlenkedés... akkor már inkább ecset)
2013. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Legegyszerubb lenne, ha elvinned szakemberhez szintereztetni, avagy lefenyeztetni (persze ha szepet akarsz).


Ha mindenkeppen hazimunkat akarsz, akkor ...


eloszor is termeszetes, hogy egyre finomabb csiszolasokat kell vegezni es nem szabad kapkodni


masodszor pedig, hasznalj vizesbazisu anyagokat es nagyon finom szoru ecsetet (eloszor surubb anyag, atcsiszol, majd vekonyan athuz hig anyaggal)


De szerintem inkabb vidd el szakemberhez, akkor minden patent lesz.

2013. aug. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ecsettel vitted fel az alapozót akkor kb kezdheted elõrröl... és felejtsd el az ecset fogalmát is...
2013. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az egy alapozóm van itthon ezt is méregdrágán vettem, színtereztetni nem szeretném mert itt a városban nem láttam még SZÉP matt feketét amit színtereztek.Fújtam már át bringát kannással és az is szép lett.Muszáj vagyok festékre kényszerülni maximum felkenem dupla rétegben és visszacsiszolom felére.
2013. aug. 16. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
egy egyszerű akril festék sprével is szebb lesz mint ecsettel...
2013. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beértem ennyivel : [link]
2013. aug. 21. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!