Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nem jó a benzinkúton...

Miért nem jó a benzinkúton lévő kompresszor sapkája a biciklikhez, hol lehet felfújni normálisan?

Figyelt kérdés
Régen jó volt, de most mintha lecserélték volna? Hol lehet felfújni a biciklit?

2013. aug. 17. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott ott semmi. Jó az most is csak rosszul használod. Én minden kúton fel tudom fújtatni.
2013. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked van most más szeleped, úgynevezett presta-, avagy szingószelep. Ezt is felfújhatod benzinkútnál, csak kell hozzá egy szelepátalakító, amit minden biciklis boltban tartanak, de a jobb pumpákhoz gyárilag adnak.

Esetleg kérdezd meg a kutast, lehet, hogy a pultban tartanak egyet.

2013. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugyanott fújom általában és eddig simán ráment. A kompresszor cső végén a csatlakozóban volt egy picit ovális fém. Na a miatt nem tudtam rátenni normálisan.
2013. aug. 17. 03:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Schrader autó szelepes az enyém.
2013. aug. 17. 04:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt lehet, hogy le lehet tekerni a cső végéről.
2013. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rá volt a csőre szorítva bilinccsel.
2013. aug. 17. 08:50
 7/13 anonim ***** válasza:
mivel autoszelepes belsod van ami ugyanaz mint az autokon akkor azt jelenti hogy az autos se tudja felfujni a gumijat, nem???....biztos hogy nem benned van a hiba mert erdekes lenne benzinkuton oan kompresszor amit nem lehet hasznalni autokhoz..:D
2013. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha eddig ráment ,most is rá kell mennie. Amúgy ha nagyon nem megy, adsz a kutasnak egy kis borravalót és szerintem segít. Vagy kiviszed egy bringaboltba és felfújják neked.
2013. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerbusz!

Jelenleg három alapszabvány van nálunk.Nem sorolom fel,a fenti Válaszoló már utalt rá.Viszont 100-200 ft-ért van olyan átalakító,ami az aprópénz között is elfér és utána akárhol tudsz fújni a bringába.

2013. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem akarlak hülyének nézni de azt írtad, hogy "A kompresszor cső végén a csatlakozóban volt egy picit ovális fém. Na a miatt nem tudtam rátenni normálisan." ilyen volt a vége mint ennek ? [link] mert akkor a végét be kell nyomni mert ebbe van egy kis fém pöcök amit ha benyomod az oldalát bemegy elengeded akkor kijön az a kis pöcök és akkor megfogja a szelepet ez nem olyan hogy folyamatosan nyomni kell ráteszed elengeded és kész lehet eddig el volt törve és azért tudtad simán rátenni , vagy most van eltörve és nem megy be az a kis karom vagy pöcök vagy mi az autós szelep az autós szelep nincs abból nagyobb + kisebb , mert akkor nincs értelme akkor az autósok nem tudnának kereket fújni


de hívd oda a kutast ,hogy nem megy azért van ott hogy ő segítsen

2013. aug. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!