Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék venni egy MTB...

Szeretnék venni egy MTB biciklit úgy 70-90 Ft között. Suliba járni és egy kicsit a Mecsekben pedálozni vele. Nem tudom milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én kinéztem egy Schwinn Csepel Magnum / Adrenalin. Ezekből az egyik megfelelne vagy ajánlanátok más gyártótól? :)


Válaszotokat előre is köszönöm :)



2013. aug. 17. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy Trek 3700-asom van. Alföldi gyerek vagyok, lazább hegyi túrákra szoktam felvinni a Mátrába, Pilisbe.

A Mecsekben való tekerés mit jelent nálad? Aszfaltúton akarsz csak menni vagy mennél vele rendes hegyi útra is?

Egyébként nem márkahűség, de a Trek egy elég megbízható bicaj, élettartam garanciát ad a vázaira, a Csepelt pedig eléggé le szokták húzni, bár az általad említett kerók a vélemények szerint egész korrektek.


De ha rá akarsz szánni egy kicsit többet, akkor Trek, KTM, Cube, Gepida, Merida márkák között nézz szét. Ha igazi hegyi túrákra akarod használni, akkor egy könnyű váz és egy super-low fokozat nem árt.


A kinézett kerók is abszolút megfelelnek a tervezett feladatnak, csak egy pár tízezerrel feljebb adva nagyobb megbízhatóságot vásárolhatsz magadnak.

2013. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A Mecsekben vannak elég jó útvonalak biciklistáknak. Túráztam már arra ezért láttam, hogy van light-os is, de ha az ember keményen akarja tolni neki akkor arra is van lehetőség :) Megfontolom a Trek-et mert én is nagyon sok jót halottam róla.
2013. aug. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!