Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Esőben is kerékpároztok?...

Esőben is kerékpároztok? Holnaptól azzal fogok járni melózni és egész héten esős idő lesz. Nem fognak hülyének nézni, hogy ilyen időben tekerek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha nagyon szakad akkor kicsit gáz, de amúgy használható. Ha vizes az út akkor a felfestésekkel (zebra, sávfelező, stb.) vigyázni kell, de más különösebb dolog nincs az esőben kerékpározásnál.
2012. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egész évben tekertek, ha esik , ha fúj.Nem néznek hülyének , csak akkor ha nincs sárvédőd és elől hátul lesz rajtad egy sár csík :D
2012. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs sárvédőm... Majd beszerzek egyet mindenképpen. Vettem már, de az meg nem ilyen bicajhoz való.
2012. máj. 20. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az elektromos robogó kinézetű bicómmal szoktam járni melózni, igaz nincs messze de így is kell mennem csak oda több kint 3 km-ert. Én esőben is használom amit nem nagyon kéne, akkor van az hogy viszek táskát abba 2 zacskóba van száraz ruha plusz magamra veszek esőkabátot meg hozzá nadrágot is. Amikor kellemes idő van sima normál bicajjal megyek de volt már olyan hogy hazafelé szakadó esőben tekertem mert útközbe kapott el a vihar akkor még az alsó gatyámból is csavartam a vizet...
2012. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!