Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a Rock Shox...

Mi lehet a baja a Rock Shox Tora 302 teleszkópomnak? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Most vettem pár napja ezt a teleszkópot. Sajnos nem tudtam átvenni személyesen, mert messze kellett menni, így más ment el helyettem. Mondtam neki nézze át úgy ,mintha magának venné. Nos ez elmaradt, mert nagyon fura hangokat ad mikor bemozdul a becsúszószár. Legkisebb állásban 85mm nem csinál ilyen hangokat, de nyilván nem azért vettem meg ezt a teleszkópot mert csak ilyenbe akarom használni. Mikor tekerem a rugóút gombot mindig kattan egy jó hangosat valamikor útközben. Valami bent nem lehet okés, egy kis olajat is láttam a becsúszókon gondolom szimeringes is lehet. Mindenre felhívtam a figyelmét annak aki átvette de elmaradt, pedig az olajra is szóltam, meg a kotyogásra is. Szerintetek mi lehet a baja? Beszerelni még nem volt alkalmam, de nem tudom így egyáltalán beszereljem-e.


Hozzáértők tanácsát kérném. Itt egy video link arról, hogy mit csinál, innen talán jobban megtudjátok állapítani. A hangos kattanást is hallani 19mp-nél. http://www.youtube.com/watch?v=3cpDnZ8pirM



2013. aug. 18. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném be. Szervizesnél megnézetném, szimeringcsere mindenképp kellene, meg zsírozzák és olajozzák be.
2013. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ezek vajon megoldanak a problemajat? Mitol kattoghat? Erdekes mert mar akkor cainalja mikor 1-2 centire bemozditom. Egy szervizeles szimering cserevel mennyibe kerul? Mert a szimering maga 5ezer kb es meg erre jin a tobbi.
2013. aug. 18. 09:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs az irasert telefon ;)
2013. aug. 18. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én Suntouromat magam szedtem szét, kipucoltam, újrazsíroztam. Nem adott ki fura hangokat, csak a sok portól már nagyon szarul mozgott.

Tehát árról nem tudok semmit, de ha egy rendes szervizbe beviszed, szerintem meg tudják mondani, legalább a forrását a kattogásnak.

2013. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!