Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék venni egy biciklit,...

Szeretnék venni egy biciklit, szerintetek ez igy legális?

Figyelt kérdés
Azt mondta a tulaj hogy nincs papirja hogy vette mivel Ausztriából hozta.Azt mondta hogy ad a személyiérol egy másolatot és valami szerzodést, ami igazolja hogy tole vettem a biciklit.Szerintetek ez igy jo ?

2013. aug. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ha leellenőrzöd, hogy a személyi az övé, arca stimmel a képen és adás-vételi.


Amúgy attól, hogy Ausztriából van , attól még miért nincs papírja? Lopta? Vette? Érdekes... Csak óvatosan, nehogy orgazda legyél.

2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj már,amikor az expresszen vagy az apród ,egyéb ilyen helyeken kinézel egy bicajt,elmész megvenni szerinted adnak valamilyen papírt róla? Semmit,senki nem foglalkozik egy biciklivel.A kutyát nem érdekli kitől vetted.
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 17:31

Attól senki nem lesz orgazda, hogyha a tudtán kívül lopott biciklit adnak el neki. Képzeld az én biciklimről sincs semmi papír mégsem lopott.

2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nincs addig baj, míg valaki rá nem ismer. Akkor sem lesz tolvaj, vagy orgazda automatikusan, csak meg kell tudni mondani, hogy kitől vette. Na ehhez jó az adásvételi.


De a biciklitől ilyenkor búcsú van, pénzt meg az eladótól lehet követelni.

2013. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en is vettem uj bringat es 1ev alatt elkevertem a papirjait...es vettem mar rengeteg hasznalt bringat is es 1ikhez se volt papir..:D csak adasveteli..:D
2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen a válaszokat
2013. aug. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!