Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az normális hogy minőségi fém...

Az normális hogy minőségi fém pedálról már 1 óra használat után a fémig kopik a festés?

Figyelt kérdés
Nem is akármilyen pedál: egy XLC MTB pedal full metal. Most tettem fel, tettem vele egy órás kört, és a festésnek annyi több helyen.
2013. aug. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Legalábbis ha nem ütötted oda semmihez,akkor nem kéne ennyi használat után kopnia. Aztán lehet ócska hamisítvány,azt írnak rá ,amit akarnak. Tesznek rá egy vékony "jól kinéző" festékréteget és máris jól eladják.
2013. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát akkor mesteri hamisítvány mert az eredetivel megegyező hologramos dobozt is kreáltak hozzá mindez egy jól bejáratott nem "sufni" bicikliboltban.

hát... igazi lesz az a pedál.

2013. aug. 29. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg vidd vissza vagy használd így.
2013. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

minek? hogy körberöhögjenek?


Akkor meg vidd vissza

2013. aug. 29. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor még milyen lehetőség van? Miért röhög körbe?! TE fizettél valamiért,ami nem azt a minőséget adja,mint amit állítottak róla. A no name szar nem kopik le 1 óra alatt,akkor egy minőségi pedálnak sem szabadna. Ha nem akarod visszavinni ,nincs más,fesd újra vagy használd így.


Egyébként meg nem kell bunkónak lenned,nem én teszek szívességet neked,mégis köszönöm,hogy válaszolhattam,időt szánhattam a kérdésedre.Én kérek elnézést!

2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pedálomról is lekopott a festés és az acélkeret rozsdázni kezdett. Rájöttem hogy ha eleget biciklizek, akkor szép fényes marad :))
2013. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ne viccelődjünk, 1 órás dologról van szó. És vehettem volna a boltban no name akármit is, de én a márkásat választottam laza 3x annyiért.


hát tanulópénz. legközelebb nem lesz kérdés mit választok. A pedál az pedál, ha ott díszeleg rajta a logo, akkor se lesz jobb mint a példa mutatja.


Az én pedálomról is lekopott a festés

2013. aug. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!