Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel biciglimet festeném le...

Énmegjuli kérdése:

Csepel biciglimet festeném le fújós festékkel. Segítség + tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Először fehér alapozófestékkel majd a 2-3 réteg színnel és 1 réteg lakkal. Maszkolnám is mikor felfújtam az alapozót tennék rá 2 vékony csíkot ami egy háromszöget formál, majd mikor már megszáradt rendesen az alapozó/fehér festék tennék rá például két vékony csíkot ami egy háromszöget formál a kormánytól lefelé olyan 5-10 centire majd ráfújnék egy tetszőleges színt még nem tudom mi lenne jó. Én ezüst szürkére gondoltam. Szóval miután megszáradt lefújnám az egészet szürkével.Miután ez is megszáradt és vártam vele jó egy napot hogy rendesen megfogható szárazságú legyen, azt a kis háromszöget kitölteném ugyan úgy maszkoló szalaggal majd ráfújnám a végleges és mikor már az is megszáradt leszedném a maszkoló szalagot és ki jönne egy fehér háromszögög szürke kitöltéssel. Ez megvalósítható vagy dobjam a kukába??

Bocsi ha nem érthető, válaszokat előre is köszönöm!!!



2013. aug. 31. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ha van türelmed, megvalósítható... most hírtelen eszembe is jutott ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=MaPh2j4bdLI

2013. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszodat és a videót!! :D
2013. aug. 31. 23:04
 3/5 Mirk ***** válasza:

Megvalósítható.


Amúgy biciKli. Mint, ahogy angolul is bicycle, nem bicygle.

2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell leírni de tudod 12 óra munka után kicsit elvoltam fáradva!!! :D
2013. szept. 1. 13:47
 5/5 Dreigang ***** válasza:

Ha akril spray-kel fested (tán a lakk segít valamit) a karcállósága elég alacsony lesz. (Én csak alkatrészeket szórok vele.)

1. Szinterezést szoktak ajánlani, az remekül bírja, viszont ált. olyan a hatása, mintha egy műanyag/gumi réteget löttyintettek volna a vázra, aminek a finom részletformáit el is tünteti.

2. A legjobb és legszebb megoldás már a gyári festéshez hasonló: autófényező műhelyben (akár hozott anyaggal).

Az ára (az anyagé is, pláne egynél több szín) húzós.

Alapvető persze a váz előkészítése.

(Ha belevágsz, és maszkolsz, a fóliát még száradás előtt érdemes lehúzni, különben a szélén megszilárdult festék magával viheti a többit, és oda az éles kontúr.)

2013. szept. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!