Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Le lehet úgy festeni egy...

Le lehet úgy festeni egy bicajt hogy leveszem az ülést, aztán uccu neki?

Figyelt kérdés
festékszóróval

2013. okt. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen lecsupaszítanám a vázat, vagy legalább lefóliáznám a többi részt, de te tudod.


Nem jó, ha a mozgó alkatrészekbe festék megy. Ha pedig a teljes vázat át akarod festeni, akkor úgysem tudod úgy megoldani, hogy semmi más ne legyen festékes, viszont az teljesen le legyen festve, miközben rajta hagyod a cuccokat.

2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy le lehet... csak rosszul fog kinézni és esetleg használhatatlan lesz. A mozgó alkatrészeket mindenképp le kell takarni, vagy lecsupaszítani a vázat. Másképp kár nekikezdeni.
2013. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel az ülést is rajta hagyhatod.

Azért a lámpákat takard le valamivel...

2013. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na végül is nem kell festeni, találtam egy full fekete bicajt, azon gondolkoztam hogy a számomra fontosabb személyek nevét ráirattatom velük szövegkiemelővel a bicajra, azt ha mégse kell vagy ratyin néz ki akkor lecsomagolok mindent a bicajon és csak oda fújom a fekete festéket ahol a nem kívánatos cucc van
2013. okt. 18. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó gány módon fog kinézni,festést azt vagy igényesen érdemes,sok időráfordítással vagy sehogy.
2013. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!