Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akkus első lámpát kerékpárra...

Akkus első lámpát kerékpárra 10. 000 Ft-ig - mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 15:01
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

ilyesmiben gondolkozz szerintem,ezek nagyon erősek,irányított fényűek,messzire ellátsz vele,működik elemmel is és aksival is.

[link]

2013. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 acelsziv ***** válasza:
én 400 ft -ért vettem egyet és tökéletesen működik. Jó fénye van.
2013. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez egy marha értelmes hozzászólás volt.

400 ft-ért? Ok, de hol és mit?


én 400 ft -ért vettem egyet és tökéletesen működik. Jó fénye van.

2013. okt. 27. 18:19
 4/13 A kérdező kommentje:

nem rossz. na és a kormányra történő rögzítés?


ilyesmiben gondolkozz szerintem,ezek nagyon erősek,irányított fényűek,messzire ellátsz vele,működik elemmel is és aksival is.

2013. okt. 27. 18:24
 5/13 dirtboy ***** válasza:

ahhoz hogy rögzítsd kell egy ilyesmi mint itt a képen.

[link]


szoktak úgy is árulni ilyesmi lámpákat hogy adnak hozzá tartót is,ha nincs akkor külön kell szerezni.

2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát az nem árt. meg ahogy nézem még akkut is kell vennem külön.



szoktak úgy is árulni ilyesmi lámpákat hogy adnak hozzá tartót is

2013. okt. 27. 18:56
 7/13 acelsziv ***** válasza:
bár eléggé tahó voltál, mégis segítek neked. Nagyobb áruházak is szoktak leárazást csinálni ilyen dolgokban, de felénk mindig van vándor "szeméttomb".Akik havonta egyszer műv házban, vagy iskolákban vannak egy délelőttöt és előtte teleszórólapozzák a környéket. És ott vettem. És nem értem, miért vagy kiakadva, hogy akkut kell venni hozzá. Levegővel egyik sem megy...
2013. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dirtboy ***** válasza:
nagyobb vásárokban is szokott lenni aksival együtt adják,vaterán egyéb helyeken szoktak adni aksit hozzá,amit linkeltem csak egy példa volt nem pedig a tokéletes vétel.
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
Vagy berendeled ebayen 1 -2 $ -ért
2013. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
elvileg Decathlonabn lehet kapni nagyon jó Trelock lámpát. jó a rögzítője, nagyon erős fénye van, sehol nem láttam még iylen erős elemlámpát iylen kis méretben. és bele van építve a töltő, tehát a lámpát egyenesen rádugot a kábelére és tölti is. nagyon jó kis cucc
2013. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!