Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biztonságos Pesten kerékpározni?

Biztonságos Pesten kerékpározni?

Figyelt kérdés

a nagy forgalom miatt esetleg nem?

vagy éjszakai kerékpározás:

nagy város sok bűncselekmény

bár szerintem még mindig jobb mint lemenni hajnalban a metroba....

szóval támogatjátok vagy sem


2013. nov. 13. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Még itt hegyvidéken sem biztonságos, naponta ki akarnak lapítani... Az más dolog, hogy ha figyelmes vagy és vigyázol, akkor minden rendben lesz. Legtöbbször az a probléma, hogy a biciklist azzal társítják hogy lassan halad, de ez nem mindig így van és nem adnak elsőbbséget, meg hasonlók. Éjszaka meg szerintem kerülettől is függ, meg hogy mennyire van késő. Mondjuk éjfél előtt a belvárosban szerintem nincs gond.
2013. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

országuti kerékpárral vagyok

es nem egyedül tekernék

nem vagyunk pestiek de így beiktatnánk egy kis városnézést

2013. nov. 13. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve bicajozok Pesten. Sok a hülye, de hol nem? Arra figyelj, hogy az autósok általában nem adják meg az elsőbbséget. Inkább várok, mint biztosan átmegyek, hiszen nekem van elsőbbségem.

Elég sok bicajút van, szerintem elég rendben van:)

2013. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a belváros figyelős nagyon, nem szabad hogy lankadjon a figyelmed, és igen, ahol neked van elsőbbséged, vagy neked van zöld lámpád, ott is inkább nézz szét többször, mert nem egyszer volt már velem is hogy nem adtak elsőbbséget, vagy az autós ami még el akarja kapni a sárgát, de már bőven a piroson rohan át, amikor már neked zöld van, na az gáz. De amúgy ezerszer jobb mint a tömegközlekedés, az tény.
2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D


Mintha minimum Gotham cityről beszélnél. :)

Nem fognak leszedni a bringáról, pláne nappal nem.

Autósokra tényleg figyelj(etek).

Jó tekerést!

2013. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!