Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül kerékpározni erdőben, városban? Az emberek nem néznek furcsán rám?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem. sokan nyomják.
2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a legtöbb ember egyedül teker.

a bmx-eseket szoktam látni csoportban tekerni.

még a fixisek is szoktak gyülekezni a belváros különböző pontjain,de ők is egyedül tekernek odáig.

2013. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gáz lenne, ha mondjuk suliba úgy tudnál menni reggelente, hogy mindig keresni kellene egy megfelelő irányba tekerő bringást:)
2013. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyáron napi szinten jártam tekerni... Há biztos találtam volna valakit, aki este fél 10-kor is lejön velem...:D

Fél fülre rádió/zene és nyomattam 1 órát.:)

(persze azért kocsikra eléggé figyelni kell)

2013. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mi benne a ciki? Legtöbben egyedül futnak, bicikliznek stb.. Én is egyedül szoktam.
2013. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fél tízkor? Én néha még 23:00-kor is lemegyek jó időben tekerni. Akkor szabad az út. Egyszer egy polgárőr rám is szólt, hogy mit kerékpározok ilyenkor?!

Erre elküldtem, hogy miért kijárási tilalom van falun vagy mi?!! Egy vidéki nagyvárosban élek amúgy...

2013. nov. 1. 13:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Budapesten fel sem merül ez a kérdés. Hajnali 1 éa reggel 6 között nyáron a legjobb.

Senki nem szól rád!

A paranoiás polgárőrökkel meg nem kell foglalkozni, az mindenkiben a betörőt, tolvajt látja :)

2013. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi rossz nincs benne, én is sokat megyek egyedül éjjel-nappal, de néha kapok megjegyzéseket. Na és?...
2013. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
milyen idióta kérdés ez?
2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Clearman válasza:
Engem megharapott, illetve odakapott egy nagytestű kutya, amikor Budakalász és Pomáz közötti kerékpároztam egyedül egy jelöletlen, gondozatlan külterület földterületen. A kutya női gazdája szerint magamra vessek, hogy nem kerékpárúton és nem közterületen kerékpározok. Egyébként kutyabarát vagyok és kedvesen fogadtam az ebet, a kerékpárt időben megállítottam és még távolságot is tartottam a kutyásoktól, de odarohant hozzám az eb.
2013. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!