Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpározás a testen...

A kerékpározás a testen milyen izmokat növel? (outi)

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:17
 1/8 anonim válasza:
a lábon lévő összes izmocskát megmozgatja de ahhoz hogy látványos lenyen ez az izomnövekedés jó pár km-t le kell tekerned(én erdőben szoktam)
2009. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
legyen
2009. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, csak kíváncsi voltam, hátha hasat vagy egyebet is megmozgat-e, amúgy napi 30-40km-t megyek
2009. nov. 18. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Izmot országútival növelni? A profi országútisokon is alig van izom, csak azért tűnnek izmosnak, mert kb 2% a testzsírszázalékuk, így minden izmuk szépen kirajzolódik.

Egyébként a combizmot fejleszti főként, de nem lesz tőle olyan combod mint egy testépítőnek.

Megmozgat rengeted izmot, de nemigazán nő tőle, inkább szálkásodik az izom, ami kinézetre azt kelti, mintha izmosabb lennél.

2009. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkozz logikusan!

Miből nőne az izom?

A levegőből?

SEMMILYEN MOZGÁS NEM NÖVELI MAGÁBAN AZ IZMOKAT.

Ahhoz tápanyagokra van szükség, extra mennyiségben, főleg mivel rengeteg kalóriát elégetsz a "tekeréssel"

.

2009. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez teljesen igy van,amit az országutiról irt.Rengeteg tápanyag kell hozzá az is biztos,és sztem akkor inkább valami hegyi bicózást válasszá,de nem 1ről a 2re lesz az biztos
2009. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! amúgy nem akarok nagy combokat meg hasonlókat, csak ugy érdekelt, hogy hogy is van ez. Amúgy egy crossal mászkálok, túrázgatok.
2009. nov. 19. 15:05
 8/8 anonim válasza:

sztem láb, alhas :D

de ha végiggondolot, hogy hogyan tekersz teis rájössz az izmok logikusan épülnek fel, ha tekersz egyél szőlőcukrot, igyál sok vizet és utána kajálj be jól

2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!