Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárt szeretnék...

Országúti kerékpárt szeretnék vásárolni. A Campangolo Veloce és Dhimano 105 közötti minőségbeli különbségre lennék kíváncsi. Melyik a jobb és mennyivel? Számottevő a különbség?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mára már alig van különbség a kettő között. Régebben a Campagnolo jobb cuccokat csinált mert kézzel raktak össze mindent.
2013. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igazi outis ilyen kerdest fel se tesz..:D

A klasszikus olasz vagy a japo horgaszorsogyarto..:D

elgonomiailag veloce fkv-k sokkal jobbak, minosegbe meg szinten a campak megbizhatobbak, es teljesen karbantarthato, mig shimanok a vedd meg, aztan dobd ki elvet koveti..

DE erdemes odafigyelni mivel csak campy sorral hasznalhato (mas a fokozatok kiosztasa), mig a shimano rendszert hasznalja a tobbi gyarto, igy occon lehet potolni sh eseteben a sort, es a lyukkor is a szokasos 130as helyett 135os a campynal...

2013. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első ou-im...eddig mountain bike-om volt etért gondoltam, h megkérdezem tőletek. Azt tudom, h a két márka között nincs nagy különbség, én most konkrétan erre a két szettre gondoltam. A veloce és 105 közti különbségre. Akik a kötnyezetemben bringáznak, mind ultegra-t használnak, de nekem egy ultegrás bringa egy kicsit drága, ezért egy olcsóbb szettes bringát keresek.
2013. nov. 30. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A shimano-t többen használják, ezáltal sokkal több alkatrésszel kompatibilis (én például sehol sem találtam a campámhoz megfelelő kazettatestet). Szerintem a shimano-n jobb pozicioban vannak a le es felfele valto karok (a campagnoloval szinte lehetetlen sprinteleskor lefelé valtani). A shimano egyaltalan nem koveti a "vedd meg es dobd ki" elvet, nagyon tartos alkatreszeket gyart. Szoval szerintem 105.
2016. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!