Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A 9 éves kisfiam BMX-et...

A 9 éves kisfiam BMX-et szeretne Karácsonyra. Nem vagyok biztos benne, hogy mennyire lesz kitartó a dologban. Biciklizni tud. Hol és milyen BMX-et érdemes vennem neki? Méretben muszáj gyerekbiciklit venni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
erre a kérdèsre én lennék az elsõ aki lebeszél az olcsóról, de egy 9 évesnek nem tudom, hogy érdemes lenne e egyáltalán venni egy jobb minõséget, mert ameddig nem bírja el magát a kecskét, addid nagyon közlekedésen, meg kis gaverok elõtt menõzésen kívûl sokra úgysem tudja használni, szóval ebben az egy esetben szerintem indokolt lehet az áruházi olcsó, bár én mégis inkább lebeszélném róla egyenlõre, mondjuk tudom, hogy egy gyereket nem lehet lebeszélni ilyenekrõl:)
2013. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A neten a Decathlonban találtam a "legolcsóbban", de az is 53eFt körül van. Az milyennek számít vajon? Mondjuk nem is kizárólag bmx ahogy olvasom. És csak 7-12 éves korig ajánlják:

[link]

2013. dec. 4. 13:22
 3/7 anonim válasza:

Én úgy tudom BMX-ből két féle van ( nekem is BMX-szem van )

gyerek és fel nőt 12 éves vagyok és fel nőt BMX-em van.

Közlekedéshez az is kicsi nekem csak trükközésre ugratásra jó. Max suliba megyek vele.


Gyerek méretet ne vegyél használtat olcsón szerintem én is úgy vettem 53 ezer sok nagyon sok szerintem.

2013. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha komolyan gondoloja bmx szaküzletet kell felkeresni, pl velvárt, ott tudnak tanácsot adni. Érdemes lenne tudni melyik irány tetszik neki, pl flatland, street, dirt, és valóban komolyan gondolja, és tudja hogy mennyi gyakorlás, kitartás, akaraterő kell hozzá, nem csak a tv-ben látta, hogy vagány. Esetleg ismerőstől lehetne kölcsönkérni egy hétre, és megnézni mit kezd vele.
2013. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem először egy olcsóbbat vegyen, mert ha esetleg nem tetszik meg neki akkor csak pénzkidobás volt az egész. Ha 8-9 hónap múlva is ugyanúgy tetszik neki akkor szerintem lehet venni a jobbat, márkásabbat
2013. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat!
2013. dec. 5. 09:58
 7/7 Szalai Martin válasza:

[link]


itt van pl ez direkt kisebb gyerekeknek van.

(igen igen.. kicsit drága meg minden. de ez jó is)


nincs azzal sem gond hogy 9 évesen akarja elkezdeni a sportot. hiszen nem lehet elég korán elkezdeni ezt sem!:)


ha tényleg komolyan szeretné csinálni ezzel a biciklivel eltudná kezdeni.:)

2013. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!