Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rock Shox recon 100mm rugós...

Rock Shox recon 100mm rugós teleszkópot átlehet-e alakítani levegőssé?

Figyelt kérdés

Van egy rockshox recon teleszkópom Így néz ki csak a szelep helyén egy tekerentyű van amivel a a keménységet szabályozhatom:

[link]


Szeretném a jobb szabályozhatóság érdekében levegősre átszerelni, ha ez lehetséges.90 kilómal majdnem lekoppan a teló egy nagyobb döccenőnél.Rugót cserélni nem akarok! Várom a válaszokat Köszi!



2014. jan. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az alumínium vázból nem akarsz karbon vázat csinálni?
2014. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem toram van.

115-125kg al az előfeszìtès minimumán is max a 3/4èig mozog a villa.

Fos a rugòd.

2014. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

RECON-ból nincs is rugós változat o.O vagy én vagyok a hülye?

Egyébként meg ha tényleg rugós,akkor nem tudod átalakítani levegősre,vagyis áttudod,de nem fogod.Komplett belső részt kéne cserélned hozzá,mert itt nem úgy van mint mondjuk a marzónál hogy beletekersz egy levegőszelepes kupakot és felfújod, ez nem tartaná meg a levegőt, külön kamra kell neki.

2014. jan. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van rugòs recon.Pl a decathlonos rockriderben is ilyen van.

Amùgy èn is csodálkozok rajta h van.

2014. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk van lehetőségem reconba való levegős csillapítást beszerezni akkor elvileg lehetséges. Ez jól hangzik, érdemes egyáltalán cserélni, vagy amit jó gyárilag azt ne baszogassuk ?
2014. márc. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!