Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő fixiseknek mire érdemes...

Kezdő fixiseknek mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Klipsz mindig legyen a pedálon, a nélkül nehogy elindulj. Előbb ne forgalomban, hanem olyan helyen ahol senkinek nem lehet baja, ott próbálgasd hogy ha gyorsan mész akkor milyen gyorsan tudsz megállni. Aztán ha ezek megvannak, akkor márcsak a forgalomra kell figyelni, előre kell gondolkodni, és rakd meg.
2014. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elsőféket rakjak rá először? vagy felesleges?
2014. jan. 3. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Ha bicajozásban amúgy már van pár éves tapasztalatod, csak a fixizésben nincs, akkor nem muszáj. Én is egyből fék nélkül kezdtem, és maradt is úgy. De ha nagyobb biztonságban érzed úgy magad, akkor tegyél fel, aztán majd később leszeded ha már nem kell.
2014. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálj úgy esni, hogy nem töröd össze magad.
2014. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha kétlábas vagy, akkor 2 pedálállásban, ha átlagos vagy, akkor 1 lábas és 1 pedálállásban tudsz skiddelni, így is komolyabb tempóról 10méter felett van a megállásod, komolyabb áttételen mire eléri a lábad a skid pozíciót az is súlyos métereket jelent, ha nincs féked ez bőven elég arra, hogy meghalj... vagy ha komolyabb baj nélkül megúszod, de olyan idegsokkos emberrel találod szemben magad mint én, egész biztosan nem állsz meg a kórházig...

Én már akkor fixiztem, mikor még szinte senki nem hallott róla, mégsem követem ezt az undorító fék nélküli barom hülye őrült divatot...

2014. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem rakok féket előre, hátra meg ott a skid..
2014. jan. 4. 01:17
 7/11 Dreigang ***** válasza:
Hegyvidéket kerüld!:-)
2014. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Hátra meg ott a skid" aha... skideltél már, vagy csak tudod hogy kell?
2014. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

"Kezdő fixiseknek mire érdemes odafigyelni?"


Arra, hogy soha ne menj ki a kozuti forgalomba es soha ne kockaztasd mas testi- es anyagi epseget a hulyesegeddel!


Persze ha versenyezni akarsz hajra-hurra, irany az elso utadba elso velodrom palya!!!

2014. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jav: Persze ha versenyezni akarsz hajra-hurra, irany az elso utadba ESO velodrom palya!!!
2014. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!