Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklit szeretnék venni, de...

Biciklit szeretnék venni, de nem tudom milyet. Ajánlanátok vmi jót?

Figyelt kérdés

Női és férfi is kéne. Városira gondoltam. Nagyon tetszenek a Gepidák, csak nagyon drágák. Olyan kéne, aminek nem túl vastag a váza, mert gyerekülést akarunk rászerelni. Sokat használnánk, úgyhogy strapabíró, könnyen hajtható, kényelmes bicikli kéne. A 2 biciklire 190 ezret szánnánk.


Esetleg leírhatjátok, hogy bicikli vásárlásánál mit érdemes szemelőtt tartani.


2009. nov. 30. 09:47
 1/1 anonim válasza:
Fontos, hogy milyen magasak vagytok, mennyire legyen közel a kormány az üléshez, hogy kényelmesen elérjétek. Nekem fontos szempont volt az is, hogy alacsony váz legyen, és kis kerekek, mert nagy kerekűn nem tudok biztonságosan hajtani, ezért nekem egy Csepel Kemping biciklim van. Amikor nézegettem a biciklis boltokat a neten, legtöbb helyen oda volt írva, hogy melyik kerékpárt milyen magasságú embereknek ajánlják, van, ahol az is ott van, hogy lehet-e gyerekülést vagy utánfutót csatolni hozzá, de nem mindenhol, viszont a biciklis boltokban ezt általában meg tudják mondani.
2009. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!