Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi 1-1,5 óra biciklizéssel...

Napi 1-1,5 óra biciklizéssel (nem nassolok, csak főétkezésekkor eszek, nem sokat) mennyi idő múlva fog láttszani változás?

Figyelt kérdés
Hasról, combról és fenékről szeretnék fogyni. A bicikli ezen segíthet, igaz? Ha napi 1 órát biciklizek közepes tempóban, mikorra látható változás?
2014. jan. 13. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Diétázz.
2014. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, kajára figyelj, csak a biciklizéssel nem sok minden változás lesz.
2014. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mondjuk jó segged lesz 6hónap mulva,de fogyni nem igen fogsz.
2014. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik biciklivel járnak dolgozni, mégsem nagyon fogynak. Az étkezés rengeteget számít.
2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én napi 2x40 perc intenzív biciklizéssel (be kell érni az iskolába) nem bírtam annyit enni, hogy ne legyek folyton éhes. Fogytam is, mondjuk havi 2 kilót. De ez nagyon alkati kérdés szerintem, és emiatt megjósolni se fogjuk tudni, hogy mi lesz.
2014. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ice-T ***** válasza:

A legtöbb fogyni vágyó ember ott követi el a hibát, hogy kizárólag a mozgásra koncentrál, attól várják a csodát.

Ahhoz, hogy az ember megváltoztassa a testalkatát életmód változást kell csinálni, az pedig nem csak abból áll, hogy hetente néhányszor 1-1,5 óra sportot beiktatsz az életebe, ezenkívül minden marad a régiben. A legfontosabb az étrend, ahogy már itt előttem is írták. Tulajdonképpen ezen áll vagy bukik az egész, hogy mit és mennyit eszel, de talán a mit a lényegi kérdés. Ezért vall kudarcot rengeteg fogyni vágyó, mert nem hajlandó változtatni a rohanó, sz@r minőségű étrendjén, de még is jó alakot akar egy kis kocogással vagy kerékpározással, aztán amikor 2 hónap múlva se jön az eredmény azt mondja, ez hülyeség, neki ez nem megy, aztán abba is marad. Javaslatom, ha betartasz egy rendes diétát akkor akár 0 sporttal is tudsz fogyni! Persze nem azt mondom, hogy ne mozogj, jó az, egészséges, de azt értsd meg, hogy fogyni akkor fogsz, ha nem eszel pékárut, cukros italokat, sz@r gyorséttermi vackokat. Minden kaját magadnak csinálsz, nem majd bekapok gyorsan valamit aztán rohanok tovább, mert abból csak hízás lesz. Sok zöldség, csirke mell, hal, rízs, hajdina, zab, szénsav mentes víz stb. Gyümölcs csak módjával mert abban is sok cukor van. Egyébként interneten rengeteg példa van a diétás étrendre.

2014. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző jót ír. de tegyük hozzá,hogy a diéta az nem koplalás. ne 1-2hét alatt akarj fogyni,hanem ,mondjuk nyárig.Hogy a szervezeted ne kapjon sokkot a megfogyatkozott kaja miatt és kezdjen tartalékolni(hízni)mert akkor fogsz.
2014. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!