Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes ezt a városi kerékpárt...

Érdemes ezt a városi kerékpárt megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

A segítséget köszönöm!



2014. jan. 18. 20:58
 1/4 savanyújóska ***** válasza:
Ha hajlandó vagy megbékélni a kontrafékkel/még áldozni vagy foglalkozni a fékekkel, szerintem városbajárósnak teljesen jó.
2014. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nekem mindegy a fék.De ennyi pénzért szerintem csak valami újabb "ipari hulladék" van, amiből nem kérek ezért veszek egy szoci faék egyszerű gépet ami minőségi, mert ezen nincsen minek elromlania.Meg ha tönkremegy nem vesztek rajta sokat.
2014. jan. 18. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek még anyagból vannak összerakva, ha az alap karbantartásra odafigyelsz, 30év múlva is pont ilyen állapotban lesz.
2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Weinmann fékjei nagyon gyengék, de lehet, hogy felniből nem ennyire rosszak (azért a 26-os felnik méretükből kifolyólag erősebbek, kisebb gond, ha vacak). Az első fék szerintem fontos (pl. láncszakadáskor, amihez néhányszor már volt szerencsém), remélem nem azért nincs rászerelve a fék, mert nem is lehet, vagy mert nem létezik hozzá már fékpofa. Nyeregcsövet ellenőrizd, állítható-e, jól rögzíthető-e (bele tud gyógyulni, és kritikus pont lehet). Ha megnézve sem találok hibát, akkor szerintem jó vétel 8000 Ft-ért.
2014. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!