Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt már valaki olyan...

Használt már valaki olyan bugyit kerékpározáshoz amiben van egy vastag szivacs a lábak között? (16L)

Figyelt kérdés
Úgy tudom arra való hogy ne nyomjon a nyereg pl bicóstúrán. Mi a véleményetek róla? Kényelmes? Nem cikis, hogy úgy néz ki mint egy liberó? :D
2014. jan. 20. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem bugyi, hanem a nadrágba varrt betét. A szivacsozástól egyrészt sokkal kényelmesebbé válik hosszútávon a nyeregben töltött idő, másrészt pedig az izzadság elvezetés is sokkal hatékonyabb, mintha egy pamut alsóban tekernél. A jobb nadrágok antibakteriálisak, úgyhogy ez is előny egy normál, utcai ruhával szemben. Ezen kívül ezek testhez simulnak, tehát egyrészt jobb lesz a légellenállás, másrészt a lifegő nadrág nem fog hátráltatni a tekerésben és beakadni sem tud sehova. Amint megnézed jóformán csak előnye van egy ilyen speciális nadrágnak. Ha az zavar, hogy mit gondolnak mások, mivel kissé furán néz ki, azokkal ne foglalkozz. Aki igazi kerékpáros az úgy is ilyen nadrágba teker és tisztában van az előnyeivel. Aki meg hozzá nem értő, és csak azt nézi hogy 'miért van rajtad valami pelenka' azokkal meg nem kell foglalkoznod. :)


Ha esetleg mégis cikinek éreznéd, vannak nyeregre húzható szivacsok, amelyek a kényelmet szolgálják, csakúgy mint egy bringás nadrág, viszont a kényelmen kívül a többi hátráltató tényező megmarad. (izzadás, lógó gatya, légellenállás stb.) Én azt javaslom, ha sokat tekersz mindenképp szerezz be egy szép bringás nadrág, mez kombót, biztosan nem fogod megbánni.

2014. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na vettem egyek itt a közeli túrás boltba, bár csak bugyis volt. A legkisebbet vettem mert az a méretem de eléggé szoros és mondhatni elég vastag szivacs van benne szóval kb mint egy liberó olyan. Ami kényelmetlen benne még hogy bevág a lábam közé a szivacs de gondolom ezt idővel meg lehet szokni. Szabadiső nadrágon keresztül nem nagyon látszik viszont egy vékony rövidnadrág alatt tuti azt hiszik hogy be vagyok liberózva :D
2014. jan. 20. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
aki biciklis sporttárs biztosan megért, aki meg csak annyit biciklizik hogy a boltba elmenjen nem tudja milyen érzés akár már 40 kilométer után is egy nyereg, de egy idő után meg sem hallod az esetleges gúnyokat egyes esetekben még a magad javára is tudod fordítani. Mellesleg melyik területen teker a kisasszony?
2014. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pasikon is elég hülyén néz ki a szivacsos naci ne aggódj, mondjuk hála isten, az én fenekem ki nem állhatja, nyeregből is a legkeményebbeket kedvelem, és simán végigülök rajtuk 150-200at... (na jó néha kiállok)
2014. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!